BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Jihlava - Havl. Brod 4:3sn - Mladší dorost smazal dvougólovou ztrátu! S Duklou padl až v nájezdech
Mladší dorost smazal dvougólovou ztrátu! S Duklou padl až v nájezdech

11.03.2018 | Štěpán Ondráček

JIHLAVA - Havlíčkobrodští mladší dorostenci se představili v dalším derby Vysočiny. Tentokrát se svěřenci trenéra Petra Beránka představili v Jihlavě. Havlíčkobrodským nevyšel vstup do zápasu, když po první třetině prohrávali 0:2. Ve druhé části dokázali bojovníci z Kotliny snížit, ale Dukla si vzala své dvoubrankové vedení zpět. V posledním dějství se hráči z Kotliny rozehráli k velkému výkonu. Dokázali smazat dvoubrankový náskok svého soupeře a ke konci zápasu sahali po plném bodovém zisku, ale přesilovku nevyužili. Utkání šlo do prodloužení, ve kterém ani jeden tým nerozhodl, tak se šlo na samostatné nájezdy. V nich byli lepší domácí, kteří ukončili sezónu Havlíčkovu Brodu, který byl do poslední chvíle v boji o play-off. O branky Havlíčkobrodských se postarali Filip Dymák, Dan Fiala a Marek Kopic.

D19, sobota 10.3.2018, Horácký zimní stadion
HC Dukla Jihlava
HC Dukla Jihlava - BK Havlíčkův Brod
4:3sn
(2:0, 0:1, 1:2 - 0:0)
Branky a nahrávky: 4. Machovský (Winkler), 15. Augusta (Kravec, Kratochvíl), 47. Zdarsa (Kochrda, Brož), rozh. náj. Zdarsa – 32. Dymák (Kopic, Fiala), 47. Fiala (Kopic, Dymák), 53. Kopic (Fiala). Rozhodčí: Michal Maršálek - Martin Šustr, Radek Husák. Vyloučení: 6:3. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: 37:36 (14:13, 14:10, 8:7 - 1:6). Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 4:3sn.

HC Dukla Jihlava: Maláč (Krejčí) – Kratochvíl, Sapík, Broža, Brož, Moravec, Winkler, Vranka – Zdarsa, Augusta, Kravec, Machovský, Doležal, Havel, Kochrda, Polodna, Pavelec

BK Havlíčkův Brod: Král (Vácha) – Zych, Řehout, D. Vacík, Kutlvašr, Trupl, Kerber – P. Vacík, Kopic, Klofáč, Dymák, Rauš, Fiala, Prýl, Dáňa, Pártl, Vyvial