BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Chrudim - Havl. Brod 4:2 - Juniorka se vrací z Chrudimi s prázdnou
Juniorka se vrací z Chrudimi s prázdnou

Juniorka se vrací z Chrudimi s prázdnou

27.09.2015 | Richard Wagner

CHRUDIM - Páteční zápas juniorů s Jindřichovým Hradcem se proměnil ve festival gólů. Celkem jich padlo dvanáct, přičemž osm měli na svědomí havlíčkobrodští hráči. Bruslaři tedy chtěli potvrdit dobrou střeleckou formu také na chrudimském ledě. Tam jim ale nevyšla druhá třetina, v níž domácí odskočili na dva góly. Pak dokázal snížit Jan Jelínek, ale Východočeši si vzali svůj náskok zpět a při hře bez brankáře jej ještě navýšili. Jelínkovo snížení z posledních minut už na boj o body nestačilo. Nicméně i tak se Havlíčkobrodští prezentovali sympatickým výkonem.

 
2.kolo, neděle 27.9.2015
HC Chrudim
HC Chrudim - BK Havlíčkův Brod
BK Havlíčkův Brod
4:2
(0:0, 2:0, 2:2)
Branky a nahrávky: 28. Kopečný (Štěpánek), 37. Pilař (Koreček, J. Polák), 45. Dušek, 59. J. Polák - 44. Jelínek (Lacina, Suchý), 60. Jelínek (Suchý). Rozhodčí: Martin Homola - Jan Čížek, Jan Kleprlík. Vyloučení: 9:7, navíc Lobo (HBR) 10 min. OT [NESP], Křížek 10 min. OT+OK [NESP]. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 23:21. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:2.

HC Chrudim: Peřina (Hlavinka) - Benýšek, Berný, Burkoň, Kalous, Machač, Makovský, Martinec, Pilař, Voltner - Dušek, Gabriel, Haltuch, Janoušek, Kopečný, Koreček, J. Polák "A", O. Polák "C", Solnička, Štěpánek.

BK Havlíčkův Brod: Kekula (Adam) – Lacina, Suchý, Bancíř, Vacek, Semrád "C", Lobo "A", Bušek – Jelínek, Kraučuk, Křížek, Cejpek, Hubert "A", M. Polák, M. Přibyl, Motl, Kittler.

 

Ohlasy trenérů

Richard Cachnín (BK Havlíčkův Brod): Dnes proti nám stál kvalitní soupeř, který byl ještě posílen o čtyři hráče z Pardubic, kteří se tam nedostali do kádru. První třetina byla vyrovnaná. Ve druhé třetině se domácí po dobré akci prosadili. My jsme pak neproměnili přesilovku pět na tři. Zákonitě přišel trest a prohrávali jsme 0:2. Na začátku třetí třetiny domácí špatně napadali a my jsme dali kontaktní gól. Pak přišla hrubá chyba a dostali jsme branku z trestného střílení. Pak jsme zkusili power-play, ale dostali jsme góla do prázdné. Pak se nám povedlo ještě snížit v přesilovce, ale na vyrovnání už bohužel nebyl čas. Byl to ale dobrý zápas. Domácí byli velice kvalitní a dobře bruslili.

 
Statistiky zápasu
 
Klub       A-tým       Zápasy       Mládež       Multimédia       Historie       Partneři       Archiv