BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Žďár n. Sázavou - Havl. Brod 3:2 - Střelecká převaha body nepřinesla! Mladší dorost padl v derby se Žďárem!
Střelecká převaha body nepřinesla! Mladší dorost padl v derby se Žďárem!

24.02.2018 | Štěpán Ondráček

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - Havlíčkobrodští mladší dorostenci se po úspěšném derby Vysočiny proti Jihlavě střetli s dalším celkem z kraje Vysočina, a to se žďárskými Plameny. Svěřenci trenéra Petra Beránka začali dobře, když v páté minutě otevřel skóre Josef Dáňa. Domácí hokejisté za nedlouho vyrovnali a stav po první třetině byl smírný - 1:1. Utkání se rozhodlo ve druhé části, kde Plameny dvakrát skórovaly v rozmezí čtyř a půl minut! Havlíčkobrodští hokejisté se pokusy stav vyrovnat, ovšem porážce nezabránili, když konečnou podobu výsledku dal Patrik Vacík. Mladí Bruslaři zkusili ke konci hru bez brankáře, ale v ní se vyrovnání nedočkali.

D15, sobota 24.2.2018, Na Bouchalkách
SKLH Žďár nad Sázavou
SKLH Žďár nad Sázavou - BK Havlíčkův Brod
3:2
(1:1, 2:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 9. Konečný (Putz), 22. Bačo (Konečný), 27. Matas (Putz) – 5. Dáňa (Kopic, Zych), 47. P. Vacík (Prýl, Vyvial). Rozhodčí: František Held – Martin Šustr, Radek Husák. Vyloučení: 6:3, navíc Bačo 10 min. OT [NESP] a Putz (oba ZDS) 10 min. OT [ZHK]. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 63. Střely na branku: 30:43 (7:16, 13:13, 10:14) Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2. Střely na branku: 30:43 (7:16, 13:13, 10:14) Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2.

SKLH Žďár nad Sázavou: Vít (Havlík) – Macek, Filip, Beran, Cibuzar, Adámek, Grauer – Putz, Konečný, Kouba, Štola, Procházka, Matas, Picka, Bačo, Doležal, Mihulka, Brúha, Bednář

BK Havlíčkův Brod: Král – Endl, Zych, Horáček, Kutlvašr, Matula, Kerber – Trupl, P. Vacík, Kopic, Klofáč, Dymák, Rauš, Fiala, Prýl, Dáňa, Pártl Vyvial