11. 11. 2010 | Richard Wagner

Do nedobytné Kotliny přijede Olomouc!

Svěřenci kouče Nováka ani na druhý pokus nedokázali porazit nováčka z Písku a podobně jako v prvním utkání v Kotlině se radovali jihočeši, kteří opět vyhráli po prodloužení, tentokráte 4:3. Toto zaváhání se budou Rebelové pokoušet napravit v Sobotu od 17:00 s Olomoucí.

Co by mohlo rozhodnout?

"Nedobytná tvrz" jménem Kotlina

Již několikrát zmiňovaný stánek Rebelů, ve kterém se Rebelům daří, což dokazuje jejich postavení v tabulce domácích zápasů, ve které jim po zásluze patří první místo. Podaří se Rebellm prodloužit úspěšnou šňůru?

Brankáři

Oporami obou týmů jsou brankáři. Jak Jaroslav Suchan , který v uplynulém kole zachytal proti Písku na výbornou, ale neodpustil si pochybení, po kterém vstřelil soupeř třetí branku, tak i Štefan Žigárdy mají na svém kontě přes 1000 odchytaných minut. Kdo nastoupí v sobotu? To už je na posouzení trenérů.

Marodka a "dvacítky"

Rebelové se v těchto dnech potýkají s velkým problémem ohledně kádru. Svoje reprezentační povinnosti si v reprezentaci do 20-ti let plní hned tři hráči ze zákaldu - Aleš Sova, Petr Šenkeřík a Michal Hlinka . Velkou alfou a omegou je start Václava Meidla, který si před týdnem v utkání s Benátkami zlomil nos. "Vašek Meidl už ale bude trénovat. My ho sice nechtěli pustit do zápasu, jenže on chce hrát. Každopádně pokud nastoupí, tak určitě s celoobličejovým krytem. Uvidíme", řekl trenér Novák.

Minulý zápas

V zápase na Zimním stadioně v Olomouci si Rebelové připsali své první letošní vítězství, když zvítězili 3:2 po prodloužení. Toto utkání rozhodl Roman Vondráček , který tak svými dvěmi zásahy pomohl připravit první prohru pro Olomouc. Jednou se trefil také Hynek Zohorna

HC OLOMOUC - HC REBEL HAVL. BROD 2:3 pp (0:0,1:0,1:2 - 0:1)

Branky a nahrávky: 30. Koma (Ministr), 53. Řípa – 41. Vondráček (Třetina, Morava), 44. Zohorna (Jelínek, Zábranský), 65. Vondráček (Kempný, Morava). Rozhodčí: Wagner – Radevět, Čížek. Vyloučení: 4:5, navíc TS pro OLO. Využití: 1:0. Diváci: 1030. Střely na branku: 33:31. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.

HC Olomouc: Žigárdy (Sedlář) – Koma, Vyrůbalík, Bartoň, Mikel, Ondrušek, Nedbálek, Lhotský – Kucharczyk, Ministr, Polodna – Černý, Domin, Mikšan – Smejkal, Brančík, Řípa – Coufal, Pekr, Zbořil – Chomič.

HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan (Neruda) – Kempný, Soldán, Sova, Morava, Vošmik, Jelínek, Blažek M. – Vondráček, Třetina, Knotek – Meidl, Němec, Ondráček – Švaňhal, Zábranský, Zohorna – Hadrava, Fiedler, Blažek P.