BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Litvínov - Havl. Brod 6:2 - Starší dorost zaspal první třetinu a z Litvínova se vrací s prázdnou
Starší dorost zaspal první třetinu a z Litvínova se vrací s prázdnou

05.03.2018 | Štěpán Ondráček

LITVÍNOV - Havlíčkobrodští starší dorostenci se po úspěšné loupeži v Chomutově představili v nedalekém Litvínově. Tým z Vysočiny chtěl poprvé v sezóně urvat bod proti Vervě, ale vše zhatila nepovedená první třetina. V ní svěřenci Richarda Cachnína st. inkasovali celkem čtyřikrát a o osudu zápasu bylo jasno. Havlíčkobrodští hokejisté prohráli rozdílem čtyř branek. O dva zásahy mladých Bruslařů se postarali Tomáš Kulhánek a kapitán týmu Marek Tecl (na snímku).

UDR5, pondělí 5.3.2018, Zimní stadion Ivana Hlinky
HC VERVA Litvínov
HC VERVA Litvínov - BK Havlíčkův Brod
6:2
(4:1, 1:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 7. Beran (Kovačič, Dufek), 8. Damašek (Jouza, Viedemann), 12. Jindra (Baláž), 12. Jouza (Bartoš, Viedemann), 33. Jindra (Kysela, Damašek), 43. Kovačič (Dufek) – 17. Kulhánek, 49. Tecl (Cachnín, Křehlík). Rozhodčí: Miroslav Petružálek - Ondřej Kokrment, Rudolf Tichý. Vyloučení: 1:4, navíc Petržilka (HBR) 5 + OK [KOL]. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 43:26 (16:10, 11:8, 16:8). Průběh utkání: 4:0, 4:1, 6:1, 6:2.

HC VERVA Litvínov: Svoboda (Pejsar) – Žítek, Baláž, Viedemann, Bártek – Kovačič, Jouza, Jindra, Dufek, Bartoš, Kysela, Šarlinger, Myšák, Beran, Damašek

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (12. Rachůnek) – Dvořák, Adam, Horák, Krejčí, Dudycha – Vaňous, Pejchal, Petržilka, Kohout, Tecl, Hromádka, Dudek, Rybáček, Křehlík, Pokorný, Kulhánek, Cachnín, Košťál