BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Třinec - Havl. Brod 4:3 - Starší dorost neudržel vedení proti Třinci! Rozhodl gól 14 vteřin před koncem
Starší dorost neudržel vedení proti Třinci! Rozhodl gól 14 vteřin před koncem

11.03.2018 | Štěpán Ondráček

TŘINEC - Starší dorostenci se po nepovedeném utkání proti Litvínovu představili v třinecké WERK ARÉNĚ, kde bojovali s místními Oceláři. Klub z Vysočiny po třinácti minutách prohrával, ale vývoj utkání dokázal otočit na svoji stranu. Domácí dokázali vyrovnat, ale Havlíčkobrodští dokázali znovu o jednu branku odskočit. Dramatický zápas rozhodla třetí třetina a v ní střelecká aktivita Ocelářů. Domácí dokázali vyrovnat na 3:3 a čtrnáct sekund před koncem si došli pro rozhodující gól. Branky za Bruslaře vstřelili Lukáš Pokorný, Jiří Hromádka a kapitán týmu Marek Tecl.

UDR6, neděle 11.3.2018, WERK ARENA
HC Oceláři Třinec
HC Oceláři Třinec - BK Havlíčkův Brod
4:3
(1:1, 1:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 13. Geidl (Čmiel, Matěj), 40. Indrst (Krč, Havránek), 49. Matěj (Michálek), 60. Havránek (Indrst, Krč) – 15. Pokorný (Adam, Kulhánek), 32. Hromádka (Horák, Petržilka), 44. Tecl (Křehlík, Petržilka). Rozhodčí: Vojtěch Fiala - Milan Gančarčík, Michal Novák. Vyloučení: 4:4, navíc Michálek 10 min. OT [NESP], Geidl 10 min. OT [NARZ] a Bulava 5 +OK [KOL] všichni (TRI) . Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 94. Střely na branku: 44:39 (8:15, 15:12, 21:12). Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3.

HC Oceláři Třinec: Ochman (Kučera) – Weber, S. Radzienciak, Bulava, Konderla, P. Adámek, Michálek – Havránek, Krč, Tománek, Matěj, Indrst, Geidl, Mikler, Rybnikár, Stebel, Čmiel

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Arbelovský) – Adam, Horák, Krejčí, Dudycha, Trupl, Kerber – Vaňous, Petržilka, Tecl, Hromádka, Rybáček, Křehlík, Pokorný, Kulhánek, Cachnín, Košťál