BK Havl. Brod - Zápasy - Výsledky 2.ligy

Výsledky 2.ligy

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BIL DEC DVK JBL KOB LET MST RIS SOK TRU VRC
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

44 28.02.2018 Most Letňany 0:5
44 28.02.2018 Trutnov Řisuty 4:1
44 28.02.2018 Vrchlabí Bílina 3:4
44 28.02.2018 Kobra Praha Dvůr Králové 2:3
44 28.02.2018 Jablonec Sokolov 3:5
43 24.02.2018 Bílina Kobra Praha 6:2
43 24.02.2018 Sokolov Most 5:0
43 24.02.2018 Řisuty Vrchlabí 7:6
43 24.02.2018 Dvůr Králové Jablonec 1:4
43 24.02.2018 Děčín Trutnov 0:2
42 21.02.2018 Most Dvůr Králové 0:5
42 21.02.2018 Vrchlabí Děčín 7:1
42 21.02.2018 Kobra Praha Řisuty 2:3p
42 21.02.2018 Jablonec Bílina 1:3
42 20.02.2018 Letňany Sokolov 2:5
41 17.02.2018 Bílina Most 5:0
41 17.02.2018 Řisuty Jablonec 4:5
41 17.02.2018 Dvůr Králové Letňany 3:2p
41 17.02.2018 Děčín Kobra Praha 7:6p
41 17.02.2018 Trutnov Vrchlabí 1:2
40 14.02.2018 Most Řisuty 0:5
40 14.02.2018 Kobra Praha Trutnov 0:5
40 14.02.2018 Sokolov Dvůr Králové 5:3
40 14.02.2018 Jablonec Děčín 2:3sn
40 14.02.2018 Letňany Bílina 7:5
39 10.02.2018 Bílina Sokolov 3:7
39 10.02.2018 Řisuty Letňany 8:2
39 10.02.2018 Vrchlabí Kobra Praha 2:3
39 10.02.2018 Trutnov Jablonec 1:2
39 10.02.2018 Děčín Most 5:0
38 07.02.2018 Sokolov Řisuty 7:2
38 07.02.2018 Dvůr Králové Bílina 7:1
38 07.02.2018 Jablonec Vrchlabí 8:4
38 07.02.2018 Most Trutnov 0:5
38 05.02.2018 Letňany Děčín 2:3
37 03.02.2018 Řisuty Dvůr Králové 2:3p
37 03.02.2018 Trutnov Letňany 6:2
37 03.02.2018 Kobra Praha Jablonec 3:7
37 03.02.2018 Děčín Sokolov 1:9
37 03.02.2018 Vrchlabí Most 5:0
22 03.02.2018 Vrchlabí Bílina 3:2
29 31.01.2018 Dvůr Králové Sokolov 0:2
29 31.01.2018 Děčín Jablonec 2:1
31.01.2018 Trutnov Bílina 6:3
36 27.01.2018 Dvůr Králové Děčín 4:7
36 27.01.2018 Bílina Řisuty 5:1
36 27.01.2018 Sokolov Trutnov 8:5
36 27.01.2018 Most Kobra Praha 0:5
36 27.01.2018 Letňany Vrchlabí 5:4sn
35 24.01.2018 Kobra Praha Letňany 6:4
35 24.01.2018 Vrchlabí Sokolov 6:3
35 24.01.2018 Děčín Bílina 10:2
35 24.01.2018 Trutnov Dvůr Králové 3:0
35 24.01.2018 Jablonec Most 5:0
34 20.01.2018 Řisuty Děčín 2:3
34 20.01.2018 Dvůr Králové Vrchlabí 3:6
34 20.01.2018 Sokolov Kobra Praha 3:5
34 20.01.2018 Bílina Trutnov 3:4sn
34 20.01.2018 Letňany Jablonec 3:6
27 17.01.2018 Děčín Letňany 2:6
28 15.01.2018 Most Děčín 0:5
33 13.01.2018 Dvůr Králové Kobra Praha 4:3
33 13.01.2018 Řisuty Trutnov 3:6
33 13.01.2018 Bílina Vrchlabí 5:2
33 13.01.2018 Sokolov Jablonec 4:2
33 13.01.2018 Letňany Most 5:0
32 10.01.2018 Vrchlabí Řisuty 6:3
32 10.01.2018 Kobra Praha Bílina 3:2p
32 10.01.2018 Trutnov Děčín 7:2
32 10.01.2018 Jablonec Dvůr Králové 2:4
32 10.01.2018 Most Sokolov 0:5
31 06.01.2018 Dvůr Králové Most 5:0
31 06.01.2018 Bílina Jablonec 4:5p
31 06.01.2018 Řisuty Kobra Praha 5:4
31 06.01.2018 Děčín Vrchlabí 2:11
31 06.01.2018 Letňany Sokolov 2:3
30 04.01.2018 Letňany Dvůr Králové 6:4
30 03.01.2018 Jablonec Řisuty 2:3
30 03.01.2018 Kobra Praha Děčín 2:6
30 03.01.2018 Vrchlabí Trutnov 4:2
30 03.01.2018 Most Bílina 0:5
29 30.12.2017 Bílina Letňany 5:2
29 30.12.2017 Řisuty Most 5:0
28 28.12.2017 Řisuty Letňany 3:2
28 27.12.2017 Jablonec Trutnov 3:1
28 23.12.2017 Kobra Praha Vrchlabí 3:4sn
29 20.12.2017 Trutnov Kobra Praha 4:1
27 20.12.2017 Řisuty Sokolov 2:3
27 20.12.2017 Bílina Dvůr Králové 3:6
27 20.12.2017 Vrchlabí Jablonec 10:5
27 20.12.2017 Trutnov Most 5:0
26 16.12.2017 Dvůr Králové Řisuty 2:4
26 16.12.2017 Sokolov Děčín 4:3sn
26 16.12.2017 Jablonec Kobra Praha 2:1
26 16.12.2017 Letňany Trutnov 7:2
26 16.12.2017 Most Vrchlabí 0:5
25 13.12.2017 Děčín Dvůr Králové 6:1
25 13.12.2017 Vrchlabí Letňany 6:3
25 13.12.2017 Řisuty Bílina 7:2
25 13.12.2017 Trutnov Sokolov 4:0
25 13.12.2017 Kobra Praha Most 5:0
24 09.12.2017 Dvůr Králové Trutnov 2:4
24 09.12.2017 Sokolov Vrchlabí 3:2
24 09.12.2017 Bílina Děčín 3:6
24 09.12.2017 Letňany Kobra Praha 3:4
24 09.12.2017 Most Jablonec 0:5
23 06.12.2017 Děčín Řisuty 4:2
23 06.12.2017 Vrchlabí Dvůr Králové 3:1
23 06.12.2017 Kobra Praha Sokolov 7:5
23 06.12.2017 Jablonec Letňany 5:3
23 06.12.2017 Trutnov Bílina 4:3p
22 02.12.2017 Most Letňany 0:5
22 02.12.2017 Kobra Praha Dvůr Králové 1:5
22 02.12.2017 Trutnov Řisuty 4:3
22 02.12.2017 Jablonec Sokolov 4:7
28 29.11.2017 Sokolov Bílina 8:5
21 29.11.2017 Řisuty Vrchlabí 2:5
21 25.11.2017 Dvůr Králové Jablonec 8:6
21 25.11.2017 Sokolov Most 7:2
21 25.11.2017 Bílina Kobra Praha 5:7
21 25.11.2017 Děčín Trutnov 3:4sn
20 22.11.2017 Most Dvůr Králové 3:2
20 22.11.2017 Vrchlabí Děčín 2:1
20 22.11.2017 Sokolov Letňany 1:3
20 22.11.2017 Jablonec Bílina 6:1
20 22.11.2017 Kobra Praha Řisuty 4:5sn
19 18.11.2017 Dvůr Králové Letňany 2:5
19 18.11.2017 Řisuty Jablonec 1:8
19 18.11.2017 Děčín Kobra Praha 2:5
19 18.11.2017 Trutnov Vrchlabí 3:4
19 18.11.2017 Bílina Most 6:3
18 15.11.2017 Most Řisuty 5:3
18 15.11.2017 Sokolov Dvůr Králové 4:1
18 15.11.2017 Kobra Praha Trutnov 5:2
18 15.11.2017 Jablonec Děčín 2:3
18 14.11.2017 Letňany Bílina 3:2
17 11.11.2017 Bílina Sokolov 5:8
17 11.11.2017 Děčín Most 6:1
17 11.11.2017 Vrchlabí Kobra Praha 2:7
17 11.11.2017 Trutnov Jablonec 5:4sn
17 11.11.2017 Letňany Řisuty 3:2
16 08.11.2017 Most Trutnov 4:5sn
16 08.11.2017 Sokolov Řisuty 8:1
16 08.11.2017 Dvůr Králové Bílina 10:3
16 08.11.2017 Jablonec Vrchlabí 4:3
16 08.11.2017 Letňany Děčín 3:8
15 04.11.2017 Řisuty Dvůr Králové 4:1
15 04.11.2017 Trutnov Letňany 3:2
15 04.11.2017 Kobra Praha Jablonec 1:3
15 04.11.2017 Vrchlabí Most 7:3
15 04.11.2017 Děčín Sokolov 3:6
14 01.11.2017 Most Kobra Praha 3:7
14 01.11.2017 Bílina Řisuty 6:4
14 01.11.2017 Dvůr Králové Děčín 2:5
14 01.11.2017 Sokolov Trutnov 5:3
14 01.11.2017 Letňany Vrchlabí 8:1
13 28.10.2017 Děčín Bílina 2:0
13 28.10.2017 Jablonec Most 6:4
13 28.10.2017 Vrchlabí Sokolov 3:5
13 28.10.2017 Trutnov Dvůr Králové 5:0
13 28.10.2017 Kobra Praha Letňany 8:7sn
12 25.10.2017 Sokolov Kobra Praha 2:8
12 25.10.2017 Dvůr Králové Vrchlabí 5:3
12 25.10.2017 Bílina Trutnov 6:3
12 25.10.2017 Řisuty Děčín 4:3sn
12 25.10.2017 Letňany Jablonec 2:4
11 21.10.2017 Řisuty Trutnov 1:0
11 21.10.2017 Dvůr Králové Kobra Praha 4:6
11 21.10.2017 Sokolov Jablonec 4:5
11 21.10.2017 Bílina Vrchlabí 3:5
11 21.10.2017 Letňany Most 1:4
10 14.10.2017 Most Sokolov 4:1
10 14.10.2017 Kobra Praha Bílina 4:6
10 14.10.2017 Jablonec Dvůr Králové 6:1
10 14.10.2017 Vrchlabí Řisuty 5:3
10 14.10.2017 Trutnov Děčín 6:4
9 11.10.2017 Sokolov Letňany 3:2
9 11.10.2017 Děčín Vrchlabí 6:3
9 11.10.2017 Bílina Jablonec 6:3
9 11.10.2017 Dvůr Králové Most 7:2
9 11.10.2017 Řisuty Kobra Praha 6:5sn
8 07.10.2017 Most Bílina 4:3sn
8 07.10.2017 Jablonec Řisuty 6:1
8 07.10.2017 Kobra Praha Děčín 7:4
8 07.10.2017 Vrchlabí Trutnov 3:4p
8 07.10.2017 Letňany Dvůr Králové 4:7
7 04.10.2017 Bílina Letňany 7:3
7 04.10.2017 Řisuty Most 5:7
7 04.10.2017 Trutnov Kobra Praha 4:2
7 04.10.2017 Dvůr Králové Sokolov 1:3
7 04.10.2017 Děčín Jablonec 3:4
6 30.09.2017 Sokolov Bílina 7:3
6 30.09.2017 Most Děčín 4:7
6 30.09.2017 Kobra Praha Vrchlabí 2:4
6 30.09.2017 Jablonec Trutnov 5:0
6 30.09.2017 Letňany Řisuty 10:4
5 27.09.2017 Děčín Letňany 5:1
5 27.09.2017 Řisuty Sokolov 3:6
5 27.09.2017 Bílina Dvůr Králové 6:10
5 27.09.2017 Vrchlabí Jablonec 4:3
5 27.09.2017 Trutnov Most 4:3
4 23.09.2017 Dvůr Králové Řisuty 1:3
4 23.09.2017 Most Vrchlabí 4:7
4 23.09.2017 Sokolov Děčín 1:4
4 23.09.2017 Jablonec Kobra Praha 5:1
4 23.09.2017 Letňany Trutnov 1:5
3 20.09.2017 Kobra Praha Most 7:4
3 20.09.2017 Řisuty Bílina 2:4
3 20.09.2017 Trutnov Sokolov 1:3
3 20.09.2017 Děčín Dvůr Králové 6:2
3 20.09.2017 Vrchlabí Letňany 3:6
2 16.09.2017 Dvůr Králové Trutnov 3:1
2 16.09.2017 Most Jablonec 1:5
2 16.09.2017 Bílina Děčín 2:7
2 16.09.2017 Sokolov Vrchlabí 5:6
2 16.09.2017 Letňany Kobra Praha 2:5
1 13.09.2017 Vrchlabí Dvůr Králové 7:2
1 13.09.2017 Děčín Řisuty 6:2
1 13.09.2017 Jablonec Letňany 6:2
1 13.09.2017 Kobra Praha Sokolov 5:6p

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:01x
2:01x
2:13x
3:01x
3:13x
3:28x
3:2pp2x
4:01x
4:15x
4:24x
4:35x
4:3pp1x
4:3sn3x
5:012x
5:13x
5:23x
5:36x
5:41x
5:4sn2x
6:15x
6:25x
6:38x
6:45x
6:5sn1x
7:12x
7:27x
7:33x
7:42x
7:52x
7:61x
7:6pp1x
8:12x
8:21x
8:41x
8:52x
8:61x
8:7sn1x
10:21x
10:31x
10:41x
10:51x
0:22x
0:512x
1:22x
1:36x
1:43x
1:53x
1:81x
1:91x
2:38x
2:3pp2x
2:3sn1x
2:46x
2:56x
2:62x
2:72x
2:81x
2:111x
3:44x
3:4pp1x
3:4sn3x
3:54x
3:68x
3:73x
3:81x
4:52x
4:5pp1x
4:5sn2x
4:62x
4:75x
5:61x
5:6pp1x
5:72x
5:81x
6:101x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

 
Zápasy
Aktuálně na webu
Klub pořádá besedu s fanoušky! Proběhne v Kotlině příští čtvrtek

Klub pořádá besedu s fanoušky! Proběhne v Kotlině příští čtvrtek

(středa 20.6.) Havlíčkobrodští fanoušci už netrpělivě vyhlížejí začátek nové sezony a před začátkem přípravného...

 
Dorostenci znovu ve skupině Střed, narazí na tradiční účastníky!

Dorostenci znovu ve skupině Střed, narazí na tradiční účastníky!

(sobota 16.6.) Mládežnický hokej zcela změnil svůj formát pro nadcházející ročník 2018/2019. Dorostenecký hokej se...

 
Formát 2. ligy potvrzen! Bruslaři v prvním utkání přivítají Žihadla

Formát 2. ligy potvrzen! Bruslaři v prvním utkání přivítají Žihadla

(středa 13.6.) Český svaz ledního hokeje schválil formát 2. ligy pro sezonu 2018/2019! Hrát se bude ve čtyřech...

 
Juniorka zná svůj jízdní řád! Sezonu začne na ledě Mountfieldu

Juniorka zná svůj jízdní řád! Sezonu začne na ledě Mountfieldu

(pondělí 11.6.) Havlíčkobrodská juniorka už zná rozpis přípravných i mistrovských utkání. V přípravných duelech...

 
 
Klub       A-tým       Zápasy       Mládež       Multimédia       Historie       Partneři       Archiv