BK Havl. Brod - Skvěle! Dominik Vacík znovu v reprezentaci, Král o ni zabojuje
Skvěle! Dominik Vacík znovu v reprezentaci, Král o ni zabojuje

Skvěle! Dominik Vacík znovu v reprezentaci, Král o ni zabojuje

12.02.2018 | Štěpán Ondráček

Bruslaři mají své zastoupení v reprezentaci do 15 a 16 let

S železnou pravidelností nastupuje obránce Dominik Vacík za českou hokejovou reprezentaci do 16 let. Výjimkou není ani nadcházející akce, na niž se talentovaný obránce Bruslařů dostal. Vacík se zúčastní Turnaje čtyř zemí v Přerově, který se koná od 15. do 17. února. Velké pocty se dostalo i brankáři mladšího dorostu Danielu Královi. Maskovaný muž mladých Bruslařů se dostal do republikového výběru. Talentovaného brankáře čeká od 12. do 15. dubna čtyřdenní kemp v Jihlavě.

 

Líheň z Kotliny může být hrdá na práci s mládeží, která sklízí za svou tvrdou práci sladké ovoce. Už několik akcí s reprezentačními výběry absolvoval obránce mladší dorostu Dominik Vacík, jenž ani tentokrát nezůstal bez obdržené pozvánky a zúčastní se s českou hokejovou reprezentací do 16 let Turnaje čtyř zemí. Letošní díl se uskočení v termínu 15. – 17. února v moravském Přerově. V MEO Aréně se mimo domácího výběru představí stejně staré národní týmy Finska, Švédska a také tradiční účastník Rusko. Svěřence trenéra Karla Berana nečeká vůbec lehký víkend, jelikož celý turnaj startuje v pátek a závěrečnou tečku napíše v neděli, tudíž to znamená, že na hráče čekají tři těžká utkání ve třech dnech.

Nominace české reprezentace do 16 let

Brankáři

Pavel Čajan (Liberec), Ondřej Dolíška (Vítkovice)

Obránci

Jan Hampl (Liberec), Vladimír Kremláček (Plzeň), Václav Svach (České Budějovice), Marek Bláha (Sparta Praha), Jan Sedláček (Kometa Brno), Michael Krutil (Letňany), Dominik Vacík (Havlíčkův Brod), Ondřej Baláž(Litvínov)

Útočníci

Jan Cikhart, Vojtěch Strnad (oba Liberec), Joshua James Mácha (Šumperk), Pavel Novák (České Budějovice), Michal Gut, Josef Koláček (oba Chomutov), Nico Geidl (Třinec), Jakub Malý (Kometa Brno), Jakub Konečný(Žďár n/S), Tomáš Chlubna (Jihlava), Dominik Binias (Fribourg-Gottéron), Jan Myšák (Litvínov)

Program českého výběru na turnaji

Čtvrtek 15. února: Česko – Finsko

Pátek 16. února: Česko – Švédsko

Sobota 17. února: Česko – Rusko

Všechna utkání začínají v 18:00.

Pozvánku do republikového výběru obdržel brankář Daniel Král!

Velké příležitosti se dostalo i dalšímu hráči Bruslařů. V dubnu se v Jihlavě uskuteční čtyřdenní kemp republikového výběru do 15 let a trenéři zařadili na soupisku čítajících 40 jmen i brankáře mladšího dorostu Daniela Krále. Talentovaný muž s maskou si o své místo v širší nominaci řekl svými výkony, které předvádí v sezóně. Největší z nich přišel nedávno, a to na Zimní olympiádě dětí a mládeže, kde byl Král úhlavní postavou. Mladičký gólman dotáhl kraj Vysočina až na nejvyšší stupínek a se svými spoluhráči se mohl těšit ze zisku zlatých medailí. Kemp je na programu 12. – 15. dubna na Horáckém zimním stadionu v Jihlavě, kde se mimo českých hráčů představí stejně staří Slováci a také švédský tým Skåne. Bez šance není ani další hráč Bruslařů Josef Dáňa, ovšem šikovný útočník figuruje na postu náhradníka.

Nominace na kemp v Jihlavě

Brankáři

Lukáš Klika (Ústecký kraj), Daniel Král (Kraj Vysočina), Oliver Šatný (Jihočeský kraj), Jakub Tichý (Královéhradecký kraj)

Obránci

Tobias Adam, Marek Chvátal (oba Kraj Vysočina), Martin Böhm (Liberecký kraj), Ondřej Cubo, René Smolka (oba Moravskoslezský kraj), Patrik Fajmon (Jihomoravský kraj), Sebastian Jasečko (Jihočeský kraj), David Jiříček (Plzeňský kraj), Stanislav Kunst, Stanislav Svozil (oba Olomoucký kraj), Marek Pelda (Královéhradecký kraj), Jiří Ticháček (Středočeský kraj)

Útočníci

Jakub Altrichter, Dominik Soukup (oba Plzeňský kraj), Marek Brada, Alex Kotásek, Josef Krejsa (všichni Moravskoslezský kraj), Tomáš Březina, Jan Nevšímal (oba Jihočeský kraj), Matyáš Budina, Šimon Marha, Petr Moravec, Lukáš Pajer (všichni Královéhradecký kraj), Šimon Frömel, Jan Půček (oba Zlínský kraj), Petr Gajda (Liberecký kraj), Alexandr Kašpárek (Jihomoravský kraj), Jan Krupička, Michal Vitouch (oba Praha), Matouš Menšík, David Putz (oba Kraj Vysočina), Adam Paleček (Pardubický kraj), Alexandr Remeš (Karlovarský kraj), Martin Ryšavý, Jakub Zembol (oba Olomoucký kraj), Marek Slavík (Ústecký kraj)
 
Aktuálně na webu
Bruslaři vstoupili do Slezského poháru vítězně, rozhodl Veverka

Bruslaři vstoupili do Slezského poháru vítězně, rozhodl Veverka

(pátek 17.8.) Havlíčkobrodští hokejisté vstoupili do zápasu aktivně a soupeře k ničemu nepustili, ale nevycházela...

 
Permanentky jdou do prodeje, zajistěte si své místo s předstihem a slevou!

Permanentky jdou do prodeje, zajistěte si své místo s předstihem a slevou!

(čtvrtek 16.8.) Nový soutěžní ročník, ve kterém se oproti minulé sezoně bude hrát o šest kol více, se nezadržitelně...

 
Brod čeká v Opavě Slezský pohár! Potká Slezan, Orlovou a Osvětim

Brod čeká v Opavě Slezský pohár! Potká Slezan, Orlovou a Osvětim

(čtvrtek 16.8.) Další velká prověrka je tady! Bruslaři odcestují do Opavy, kde je čekají tři utkání v rámci...

 
Změny u Bruslařů: na zkoušku přichází bek Pražák, končí Cejpek

Změny u Bruslařů: na zkoušku přichází bek Pražák, končí Cejpek

(středa 15.8.) V kádru Havlíčkova Brodu došlo hned ke dvěma změnám! Do týmu pod trenérskou taktovkou Jiřího...

 
 
Klub       A-tým       Zápasy       Mládež       Multimédia       Historie       Partneři       Archiv