BK Havl. Brod - Rebely posílí střídavým startem Petr Štěpánek, opačným směrem vypomůže Martin Hadrava
Rebely posílí střídavým startem Petr Štěpánek, opačným směrem vypomůže Martin Hadrava

Rebely posílí střídavým startem Petr Štěpánek, opačným směrem vypomůže Martin Hadrava

30.01.2011 | Ladislav Vácha

Do Havlíčkova Brodu přišel Petr Štěpánek

Havlíčkobrodští fanoušci mohli v sestavě Rebelů při sobotním výjezdu do Olomouce objevit novou tvář. Útočné řady bojovníků z Kotliny totiž posílil na Hané Petr Štěpánek, mladý a talentovaný útočník Žďáru nad Sázavou, který by měl brodskému souboru vypomáhat formou střídavého startu. Opačným směrem putuje náš forvard Martin Hadrava, jenž bude hrát za Plameny rovněž prostřednictvím střídavého startu.

 

Havlíčkobrodskou družinu nedávno posílil útočník Michal Szabo, který zamířil do týmu pod taktovkou trenérského tandemu Petr Novák – Jaroslav Benák na zkoušku. Nyní Rebelové sáhli po další tváři do ofenzívy a přivedli do Kotliny Petra Štěpánka, dalšího mladého forvarda, který vypomůže útočným řadám prostřednictvím střídavého startu z nedalekého Žďáru nad Sázavou. Druholigový tým z Vysočiny ale rozhodně nepřijde zkrátka, z Havlíčkova Brodu podpoří jeho útok Martin Hadrava, hbitý útočník se šikovnýma rukama, jenž o svých kvalitách pravidelně přesvědčuje nejen skvělými výkony v juniorce, ale také v A-týmu, kde odehrál v probíhajícím soutěžním ročníku 15 soutěžních duelů. Soubor pod vedením kouče Petra Kuchyni podpoří rovněž formou střídavého startu.

Petr Štěpánek:

Pozice: útočník
Věk: 20 let
Číslo dresu: 28
Výška: 196 cm
Váha: 92 kg
Držení hole: levá

Dvacetiletý forvard má ve své dosavadní kariéře za sebou vedle druholigové štace ve Žďáře nad Sázavou také působení v extralize juniorů, kde hájil barvy brněnské Komety. A sluší se podotknout, že si nevedl vůbec špatně. Nejdříve v ročníku 2008 – 2009 nastoupil ke 26 utkáním a zaznamenal 7 kanadských bodů (4 vstřelené branky + 3 asistence), k nimž přidal 12 trestných minut. Jeho služeb využil také Žďár nad Sázavou, kde bojoval ve třech kláních. V uplynulé sezoně 2009 – 2010 naskočil do 47 zápasů, během nichž prokázal čich na góly a vytříbenou schopnost připravit ideální střeleckou pozici svým spoluhráčům, když si připsal na konto 37 kanadských bodů (21 + 16), což je skvělý počin.

Také prokázal, že mu nedělá problém v případě potřeby přitvrdit, o čemž dokonale svědčí jeho 98 trestných minut. Urostlý útočník se neztratil ani mezi druholigovou konkurencí, kde v dresu Žďáru nad Sázavou absolvoval 8 duelů, v nichž nastřádal 4 kanadské body (3 + 1). A jak si počíná talentované útočné eso v probíhajícím soutěžním ročníku? Ve 2. lize odehrálo za Plameny 16 střetnutí a na pažbu si mohlo vyrýt 5 zářezů za stejný počet kanadských bodů (4 + 1). Co se týče přínosu pro tým, šikovnému forvardovi přináší plusové body také bilanci účasti na ledě, kde se pohybuje pravidelně v kladných číslech nebo kolem neutrální nuly.

Přejděme k počtu trestných minut, jichž zatím nasbírala nová útočná akvizice Rebelů 29. S Rebely trénoval od začátku týdne a zaujal havlíčkobrodské trenéry natolik, že ho díky střídavému startu nasadili do sobotní bitvy v Olomouci, kde se do statistik výrazněji nezapsal a musel s novými spoluhráči společně skousnout porážku 1:3.

Držme Petrovi palce, aby se mu i nadále co nejlépe dařilo a stále rozvíjel svůj obrovský talent a potenciál se dále zlepšovat.

Foto: Veronika Marková, hokejzr.cz

 
Aktuálně na webu
Vzhůru na led! Bruslaři vyjedou v Kotlině k prvním tréninkům

Vzhůru na led! Bruslaři vyjedou v Kotlině k prvním tréninkům

(sobota 21.7.) Už je to skoro tady! Úmorná letní dřina v podobě suché části letní přípravy skončila a...

 
Dominik Vacík míří na reprezentační kemp české sedmnáctky!

Dominik Vacík míří na reprezentační kemp české sedmnáctky!

(pátek 13.7.) Mládežnické reprezentace mají v letních měsících hodně napilno, kromě tradičních kempů je...

 
OBRAZEM: Pot a dřina tělocvična

OBRAZEM: Pot a dřina tělocvična

(středa 11.7.) Havlíčkobrodští hokejisté už třetí týden naplno trénují v rámci letní přípravy. Trenéři Jiří...

 
Třemošná přivítá gólmanský kemp, v nominaci nechybí Daniel Král!

Třemošná přivítá gólmanský kemp, v nominaci nechybí Daniel Král!

(neděle 8.7.) Gólmani jsou v ledním hokeji základním kamenem každého úspěchu a je potřeba s nimi co nejlépe...

 
 
Klub       A-tým       Zápasy       Mládež       Multimédia       Historie       Partneři       Archiv