BK Havl. Brod - Mladší dorost opět uzavře hokejový týden, tentokrát ho čeká pražská mise
Mladší dorost opět uzavře hokejový týden, tentokrát ho čeká pražská mise

Mladší dorost opět uzavře hokejový týden, tentokrát ho čeká pražská mise

29.01.2011 | Ladislav Vácha

Mladší dorost míří do Prahy

Nejmladší extraligisté Havlíčkova Brodu udělají již tradičně pomyslnou tečku za hokejovým víkendem, a vlastně i celým týdnem. V neděli je čeká cesta na půdu silného soupeře a aktuálního tabulkového souseda, pražské Slavie. Na mladé hokejisty z naší metropole nemají naši bojovníci z Kotliny zrovna příjemné vzpomínky, a proto už určitě netrpělivě očekávají příležitost mu vše vrátit i s úroky.

 

Mladší dorostenci:

HC Slavia Praha - HC Rebel Havlíčkův Brod

Kdy: neděle 30. ledna

Mladí Rebelové se v poslední době vezou na vítězné vlně, když v domácím prostředí nejdříve utnuli sérii tří porážek a bodový půst překvapivým triumfem 4:2 nad Kometou Brno, tehdejším lídrem tabulky extraligové skupiny Střed, a poté si vyšlápli na ledě Kotliny také na pardubický Eaton, který udolali po divoké přestřelce 7:4. Jako další překážka se postaví do cesty svěřencům trenérského tandemu Václav Adam – Milan Kraučuk ambiciózní Slavia Praha, soupeř z kategorie nejsilnějších.

Mladí Pražané od útlého začátku sezony působí jako dobře namazaný stroj, který pravidelně odklízí z cesty extraligové konkurenty a jen málokdy se zadrhne. Zejména v minulých kolech prokazovali fantastickou formu, když ze 14 posledních duelů odjížděli z ledu v roli poraženého jen třikrát. V uplynulém kole přišli o vítěznou sérii, když k pěti tříbodovým triumfům nepřidali další dílek, protože v doupěti Bílých Tygrů z Liberce nezvládli penaltovou loterii a prohráli po ní 2:3. A jak si oba nedělní soupeři stojí ve startovním poli mezi nabitou extaligovou konkurencí?

Havlíčkobrodská družina se drží stále uprostřed skupiny Střed, když na 5. příčce má na bodovém účtě číslo 38. Slávisté jsou jejím tabulkovým sousedem, přičemž se na Rebely dívají ze čtvrté pozice a jedenáctibodového odstupu. A jak dopadla vzájemná měření sil? Oba tábory na sebe narazily zatím jen jednou a jednoznačným vítězem se stal pražský soubor, jenž v domácím prostředí doslova smetl z ledu mladé Rebely po senzačním triumfu 11:1. Odveta byla na programu v 18. kole, jenže Slavia do Kotliny kvůli sněhové kalamitě nepřicestovala.

V každém případě držme našim mladým bojovníkům palce, aby tentokrát svému soupeři dali za vyučenou a oplatili mu hodně nepříjemný zážitek i s úroky. Uvidíme, jak se s náročným úkolem popasují někteří hráči Rebelů, kteří v pátek a v sobotu vypomáhali v náročných duelech staršímu dorostu. Utkání by také mělo být přenášeno prostřednictvím tradičního on-line přenosu, která najdete na portálu onlajny.cz.

Poslední sestava Rebelů:

Vaněček (Novák) - Žuček, Vala, Krajcigr, Lobo, T. Dvořák, Mendl - Vosyka, Ludvík, Hlídek, Zohorna, Beránek "C", Osmík, Mašek, Voplakal, Jojda, Dundáček, Polák.

 
Aktuálně na webu
Vzhůru na led! Bruslaři vyjedou v Kotlině k prvním tréninkům

Vzhůru na led! Bruslaři vyjedou v Kotlině k prvním tréninkům

(sobota 21.7.) Už je to skoro tady! Úmorná letní dřina v podobě suché části letní přípravy skončila a...

 
Dominik Vacík míří na reprezentační kemp české sedmnáctky!

Dominik Vacík míří na reprezentační kemp české sedmnáctky!

(pátek 13.7.) Mládežnické reprezentace mají v letních měsících hodně napilno, kromě tradičních kempů je...

 
OBRAZEM: Pot a dřina tělocvična

OBRAZEM: Pot a dřina tělocvična

(středa 11.7.) Havlíčkobrodští hokejisté už třetí týden naplno trénují v rámci letní přípravy. Trenéři Jiří...

 
Třemošná přivítá gólmanský kemp, v nominaci nechybí Daniel Král!

Třemošná přivítá gólmanský kemp, v nominaci nechybí Daniel Král!

(neděle 8.7.) Gólmani jsou v ledním hokeji základním kamenem každého úspěchu a je potřeba s nimi co nejlépe...

 
 
Klub       A-tým       Zápasy       Mládež       Multimédia       Historie       Partneři       Archiv