BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Havl. Brod - Technika Brno 3:1 - Vítězná premiéra mladšího dorostu! Doma si poradil s Technikou
Vítězná premiéra mladšího dorostu! Doma si poradil s Technikou

5.8.2017 | Štěpán Ondráček

Mladší dorostenci, kteří se připravují na nový extraligový ročník, sehráli přípravné utkání proti Technice Brno. Bruslaři opanovali celý zápas, byli lepší, vytvořili si spoustu šancí a nakonec zvítězili 3:1. Už v 5. minutě se ujali vedení, když vypálil od modré čáry obránce Michal Kerber a jeho střela skončila až v síti. Soupeři se sice povedlo ve 2. třetině vyrovnat, ale o havlíčkobrodském vítězství rozhodli přesnými dorážkami Patrik Vacík a Dan Fiala.

přát., čtvrtek 3.8.2017, Zimní stadion Kotlina
BK Havlíčkův Brod - HC Technika Brno
HC Technika Brno
3:1
(1:0, 2:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 5. Kerber, 27. P. Vacík (Trupl), 38. Fiala (Vyvial) – 25. Kala (Jedlička, Kelbl). Vyloučení: 2:2. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Průběh zápasu: 1:0, 1:1, 3:1.

BK Havlíčkův Brod: Král (od 41. Vácha) – Zych, Horáček, D. Vacík, Kutlvašr, Matula, Trupl, Spilka, Kerbr – P. Vacík, Němec, Kopic, Klofáč, Dymák, Juřica, Rauš, Holenda, Fiala, Dáňa, Vyvial, Pártl

HC Technika Brno: Nešpůrek (Skoupý) – Fojt, Šujan, Kala, Kubica, Kučírek, Groh, Pokorný, Irajn – Hassani, Vrána, Čoupek, Kelbl, Jedlička, Daněček, Zimin, Kubový, Frýza, Orsech, Neckář, Kuncek