BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Chrudim - Havl. Brod 5:3 - Sympatický výkon na body nestačil. B-tým prohrál v Chrudimi
Sympatický výkon na body nestačil. B-tým prohrál v Chrudimi

1.10.2017 | Ladislav Vácha

B-mužstvo se vydalo k prvnímu utkání nové sezony Krajské ligy mužů Pardubického kraje na led silné Chrudimi, kde chtělo papírového favorita překvapit. Bruslaři prohráli první dvě třetiny shodným výsledkem 1:2 a nakonec padli 3:5. Zlomovým bodem zápasu byly dvě obdržené branky hostů na začátku prostřední části. Za Havlíčkův Brod se trefili Jiří Přibyl, Daniel Homola a Martin Hynek.

1., neděle 1.10.2017
HC Chrudim
HC Chrudim - BK Havlíčkův Brod
5:3
(2:1, 2:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 14. Dobiáš (Novák), 15. Karásek (Burkoň), 23: Kišš (Urban, Kalous), 25. Dobiáš (Plch, Novák), 45. O. Polák (Klement) – 15. J. Přibyl (Lacina), 34. Homola (Cejpek, Lacina), 53. Hynek (Szilva, J. Přibyl). Rozhodčí: Jiří Kareš – Michal Schaffer, Jan Suchánek. Vyloučení: 9:3, navíc Koreček OT 10 min. [VRAŽ], Burkoň 5 + OK [HRUB], Dobiáš OT 10 min. [NESP] a Brožek OT 10 min. [NESP] + OK [NESP]. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 112. Střely na branku: 31:36. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:3.

HC Chrudim: Ament – Pilař, Burkoň, Budínský, Seidler, Brožek, Urban, Mlejnek, Klement, Kalous – Jan Polák, Jiří Polák, O. Polák, Dobiáš, Haltuch, Novák, Krásek, Štěpánek, Kišš, Koreček, Plch

BK Havlíčkův Brod: Folvarský – Lacina, Rubner, M. Semrád, Suchý, Lachman, Motl, – Piskač, Hynek, Szilva – Křížek, M. Přibyl, J. Přibyl, Cejpek, Abbrent, M. Polák, Fixa, Homola

Ohlasy trenérů

Petr Adam (BK Havlíčkův Brod): Celé utkání se hrálo ve vysokém tempu. První velkou šanci v utkání jsme měli my, ale nevyužili jsme ji a naopak soupeř dvakrát skóroval. Poté se nám podařilo dát branku, ale první třetinu jsme prohráli 1:2. Od druhé třetiny do konce utkání jsme měli hodně šancí na otočení skóre v podobě přesilových her, jak 5 na 4, tak 5 na 3, ale domácí hráli oslabení aktivně a my jsme s těmito výhodami naložili velmi špatně. Až na nevydařené přesilové hry, jsme, myslím si, předvedli kvalitní výkon. Stinnou stránkou je počet zraněných hráčů, které po tomto utkání máme.