BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Warrior Brno - Havl. Brod 1:5 - Starší dorost jasně vyloupil Warrior. Pokorný se blýskl hattrickem!
Starší dorost jasně vyloupil Warrior. Pokorný se blýskl hattrickem!

28.1.2018 | Štěpán Ondráček

Havlíčkobrodští starší dorostenci se vydali do jihomoravské metropole, kde svedli souboj s brněnským Warriorem. Svěřenci Richarda Cachnína st. měli od začátku utkání zápas pod kontrolou, když po první třetině vedli 2:0. Domácí sice ve druhé třetině snížili na rozdíl jedné trefy, ovšem potom se prosazovali už jen hokejisté z Vysočiny. Mladí Bruslaři si připsali po třech porážkách přesvědčivou výhru 5:1. Pod ní se výrazně podepsal útočník Lukáš Pokorný (na snímku), jenž vstřelil hattrick a navrch přidal jednu asistenci. Do listiny střelců se zapsali také Tomáš Kulhánek a Štěpán Dudycha.

B16, neděle 28.1.2018, Zimní stadion Úvoz Brno
HCM Warrior Brno
HCM Warrior Brno - BK Havlíčkův Brod
1:5
(0:2, 1:0, 0:3)
Branky a nahrávky: 32. Karpíšek (Hubáček) – 2. Pokorný (Dudek), 7. Dudycha (Pokorný), 43. Kulhánek (D. Vacík), 46. Pokorný (Dudek, Krejčí), 55. Pokorný (Kulhánek, Krejčí). Rozhodčí: Michal Dědek – Pavel Kříž, Josef Zapletal. Vyloučení: 4:4, navíc Daněk (WAR) 10 min. OT [NESP] a Klimeš (WAR) 5 + OK [NESP]. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 54. Střely na branku: 20:42 (7:15, 7:13, 6:14). Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:5.

HCM Warrior Brno: Pleticha (Lambert) – Daněk, Miloš, Branžovský, Klimeš, Mrkvica, Šutera – Mudrych, Frimel, Hubáček, Borot, Karpíšek, Ludvík, Vysloužil, Bocián, Antoňů, Snášel

BK Havlíčkův Brod: Arbelovský (Nedvěd) – D. Vacík, Dvořák, Adam, Krejčí, Dudycha – Vaňous, Pejchal, Petržilka, Kohout, Tecl, Hromádka, Dudek, Křehlík, Pokorný, Kulhánek, Cachnín

Podrobnosti připravujeme...

Ohlasy trenérů

Richard Cachnín (BK Havlíčkův Brod): Po třech nepovedených utkáních jsme se hodně zaměřili na obranu, protože nám to tam v poslední době skřípalo. Dobře jsme do utkání vstoupili a dali jsme dva rychlé góly. Ve druhé třetině sice domácí gólem v přesilovce snížili, ale ve třetí třetině jsme si dobrou hrou a dalšími třemi vstřelenými góly došli pro vítězství. Odvezli jsme si zasloužené tři body. Vítězství si ceníme, protože v Brně ztroskotaly týmy jako jsou Chomutov nebo Havířov. I když Warrior je zřejmě odsouzený k sestupu, tak bojoval a byl nepříjemným soupeřem. Kaňkou na povedeném zápasu je zranění kapitána Marka Tecla, ale věřím, že to bude v pořádku.