BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Chrudim - Havl. Brod 6:2 - Premiéra se B-týmu nepovedla. V Chrudimi vysoko prohrál
Premiéra se B-týmu nepovedla. V Chrudimi vysoko prohrál

28.8.2017 | Ladislav Vácha

B-mužstvo Havlíčkova Brodu naskočilo jako poslední tým do herní části letní přípravy, když se v neděli v prvním přátelském utkání představilo na ledě Chrudimi. Bruslařům se úvodní zápas vůbec nepovedl a po dvou třetinách prohrávali vysoko 0:6. Potupného kanára se jim nakonec povedlo odvrátit, když ve třetí periodě zmírnili vysokou porážku přesnými trefami Václav Pecen a Daniel Homola. Příští duel čeká svěřence trenéra Petra Adama v neděli 3. září, kdy v Kotlině budou hostit od 17:30 Hlinsko.

přát., neděle 27.8.2017
HC Chrudim
HC Chrudim - BK Havlíčkův Brod
6:2
(4:0, 2:0, 0:2)
Branky: 2. Koreček (Haltuch), 9. Jiří Polák (Kišš), 13. Koreček (Pilař), 17. Novák (Plch, Urban), 28. Dobiáš (Novák, Urban), 28. Kišš (Jiří Polák) – 42. Pecen, 44. Homola (Jelínek). Rozhodčí: Rulíček – Schaffer, Budínský. Vyloučení: 3:7, navíc Klement (CHR) 5 + OK [ZHK]. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 105. Průběh utkání: 6:0, 6:2.

HC Chrudim: Ament (od 41. Dom. Cvrček) – Burkoň, Budínský, Seidler, Urban, Klement, Kalous, Hudec, Pilař – Kopečný, Jan Polák, Jiří Polák, O. Polák, Dobiáš, Novák, Cvrček David, Štěpánek, Kišš, Koreček, Plch, Haltuch

BK Havlíčkův Brod: Adam (Folvarský) – Bušek, Lachman, Pecen, Bancíř, Rubner, L. Motl – L. Vala, Piskač, Jelínek, Homola, Cejpek, Fixa, Křížek, M. Přibyl, Sanna, M. Polák, J. Přibyl

Hledáme nové posily! Staňte se členem našeho týmu!

Ohlasy trenérů

Petr Adam (BK Havlíčkův Brod): Věděli jsme, že Chrudim má velmi kvalitní mužstvo, které bude patřit k favoritům soutěže, a bude to tak na úvod přípravných zápasů velmi těžké utkání. První dvě třetiny nás soupeř přehrával, hrál hodně nátlakový a tvrdý hokej. S tím jsme měli, hlavně první třetinu, velké problémy, dělali jsme chyby v defenzivě, špatně dobruslovali hráče a soupeř vše trestal. My jsme si nějaké šance taky vytvořili, ale nedokázali jsme je proměnit. Naše hra se zlepšila až ve třetí třetině, v ní jsme dali dva góly a tuto periodu tak vyhráli.