BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Tábor - Havl. Brod 3:4p - Mladí Rebelové brali na jihu Čech dva body
Mladí Rebelové brali na jihu Čech dva body

Mladí Rebelové brali na jihu Čech dva body

1.11.2010 | Eva Streichsbierová

Mladší dorostenci Havlíčkova Brodu získali na ledě Tábora dva body. Ve 12. kole extraligy vyhráli na jihu Čech 4:3 po prodloužení. Rozhodující branku Rebelů vstřelil Zohorna.

 
12.kolo, neděle 31.10.2010, Tábor
HC Tábor
HC Tábor - BK Havlíčkův Brod
BK Havlíčkův Brod
3:4p
(2:0, 0:2, 1:1 – 0:1)
Branky a nahrávky Brodu: Vosyka, Hlídek (Krajcigr), Mendl (Vala), Zohorna (Krajcigr).

BK Havlíčkův Brod: Novák (Vaněček) – Lobo, Krajcigr, Vala, Blaha, Žuček, Mendl, Bancíř – Hlídek, Ludvík, Vosyka – Zohorna, Vlček, Beránek – Krajhanzl, Voplakal, Varlamovič.

 

Začátek utkání se ale havlíčkobrodským mladíkům ani trochu nepovedl. Po dvaceti minutách prohrávali 0:2. „Nastoupili jsme jak na výlet,“ zlobil se hlavní trenér Richard Cachnín. „O přestávce jsem musel udělat v kabině trochu bouřku a od druhé třetiny už to bylo výrazně lepší,“ dodal.

A lepší to bylo i z pohledu skóre. Hosté z Havlíčkova Brodu dvougólový náskok domácích stáhli a ve třetím dějství šli dokonce do vedení 3:2.

„Za toho stavu jsme pak neproměnili ještě další vyložené šance a zákonitě přišel trest. Soupeř vyrovnal,“ povzdechl si šéf brodské střídačky. „Dneska jsme prostě udělali čtyři zásadní chyby a domácí z toho tři potrestali.“

Nakonec brali Rebelové aspoň druhý bonusový bod, když se v prodloužení prosadil Zohorna. „Dostal výbornou přihrávku a prosadil se přes obránce,“ oddechl si Cachnín.

V dalším kole narazí mladší dorostenci Havlíčkova Brodu na domácím ledě na rivala z Jihlavy. V neděli 7. listopadu se s Duklou utkají v Kotlině už v 9:30.

 
Statistiky zápasu
 
Klub       A-tým       Zápasy       Mládež       Multimédia       Historie       Partneři       Archiv