BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Polička - Havl. Brod 2:5 - Bravo! Béčko v Poličce zabralo a odvezlo si všechny tři body
Bravo! Béčko v Poličce zabralo a odvezlo si všechny tři body

22.12.2017 | Ladislav Vácha

B-mužstvo se ve středu představilo v Poličce, kam jelo v roli papírového favorita. Bruslaři sice po první třetině prohrávali 0:1, ale ve druhé části svou ztrátu smazali a ve třetí periodě čtyřmi přesnými trefami rozhodli o svém vítězství 5:2. Přivezli si tak domů všechny tři cenné body! Za Havlíčkův Brod dvakrát skóroval Vladimír Szilva, po jedné brance vsítili Tomáš Cejpek, Martin Hynek a Jiří Přibyl.

B2, středa 20.12.2017
HC Polička
HC Polička - BK Havlíčkův Brod
2:5
(1:0, 0:1, 1:4)
Branky a nahrávky: 3. Boháček (Hejtmánek), 60. Lidmila (Husák) – 28. Szilva (Hynek), 42. Cejpek (Beran), 47. Hynek (Homola), 48. J. Přibyl (Hynek), 60. Szilva (Lacina). Rozhodčí: Veselý – Kalus, Kalina. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 135. Střely na branku: 26:34 (7:12, 9:10, 10:12). Průběh utkání: 1:0, 1:5, 2:5.

HC Polička: Šauer (od 49. Kvapil) - Augustin, Štěrba, Dvořák, J. Hejtmánek, Lidmila, Kabelka, Švanda - D. Hejtmánek, Martinů, Hes, Boháček, Poul, Husák, Jindra, Zobač

BK Havlíčkův Brod: Hanák (Folvarský) - Lacina, M. Semrád, Rubner, Křížek, Motl - Cejpek "C", Homola, Beran - Hynek "A", Szilva, J. Přibyl - Piskač, Polák, M. Přibyl

Ohlasy trenérů

Petr Adam (BK Havlíčkův Brod B): Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivní hrou a s rychlým přístupem k protihráčům. První třetina nebyla z naší strany podle našich představ, ale od druhé třetiny jsme začali soupeře přebruslovat a ve třetí části jsme Poličku již k ničemu vážnějšímu nepustili. Většinu času jsme odehráli v soupeřovu pásmu a zaslouženě jsme vyhráli.