BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Světlá nad Sázavou - Havl. Brod 4:1 - V rodinném souboji Přibylů byl úspěšnější otec! Světlá zvítězila
V rodinném souboji Přibylů byl úspěšnější otec! Světlá zvítězila

8.12.2017 | Dominik Adam

Bruslaři vyjeli na led Světlé, odkud si chtěli odvézt tři body a navázat tak na domácí sérii výher. Po první třetině prohrávali svěřenci Petra Adama o jednu branku. Druhá perioda byla bez branek a ve třetí třetině Bruslaři inkasovali třikrát. Jedinou trefu v utkání zaznamenal Michal Přibyl. (Foto: hcsvetlans.cz)

18., středa 6.12.2017, Zimní stadion Kotlina
HC Světlá nad Sázavou
HC Světlá nad Sázavou - BK Havlíčkův Brod
4:1
(1:0, 0:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 1. Dolinský (Blažek), 46. Dolinský (Jak. Doležal), 54. Kopecký (Dolinský, Blažek), 58. Blažek (Dolinský) – 51. M. Přibyl (Polák). Rozhodčí: Čížek – Kučera, Rulíček. Vyloučení: 6:4. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 188. Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1.

HC Světlá nad Sázavou: Koubský (Zvolánek) – Svoboda, O. Včela, Drahozal, Kořínek – Böhm, Kalenský, Blažek, Štros, P. Včela, Dolinský, Jak. Doležal, Kopecký, Špatenka

BK Havlíčkův Brod: Folvarský (Hanák) – Rubner, Motl, Pecen – Piskač, Hynek, Beran, Křížek, M. Přibyl, J. Přibyl, Cejpek, Polák, Homola