BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Letňany - Havl. Brod 3:5 - Úkol splněn! Mladší dorost si poradil s letňanskými Letci
Úkol splněn! Mladší dorost si poradil s letňanskými Letci

16.11.2017 | Štěpán Ondráček

LETŇANY - Mladší dorostenci se dnes vydali na led pražských Letňan, kde bylo na programu 15. kolo ELIOD extraligy mladšího dorostu. Svěřenci Petra Beránka nezačali dobře, když po odehrání čtvrté minuty prohrávali 0:1. Mladí Bruslaři, ale do konce první části dokázali výsledek otočit na 1:2. Rozhodující byla druhá třetina, ve které se dvakrát prosadili havlíčkobrodští hokejisté. Letňany v posledním dějství mohutně dotahovaly, ale vítězství na stranu Havlíčkova Brodu sekundu před koncem pojistil Marek Kopic. Do listiny střelců se zapsali Patrik Vacík, Filip Pártl, Josef Vyvial a dvougólový kanonýr Marek Kopic.

15., čtvrtek 16.11.2017, ICE ARENA LETŇANY
HC Letci Letňany
HC Letci Letňany - BK Havlíčkův Brod
3:5
(1:2, 0:2, 2:1)
Branky a nahrávky: 5. Václavík (Hlaváč), 49. Pětník (Cichoň), 55. Krutil – 9. Kopic (Fiala), 13. P. Vacík (Daňa, Pártl), 32. Pártl (P. Vacík), 33. Vyvial (Fiala), 60. Kopic (Kerber). Rozhodčí: Tomáš Battěk - Ondřej Žídek, Petr Šimánek. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 32:44 (8:24, 12:6, 12:14). Průběh utkání: 1:0, 1:4, 3:4, 3:5.

HC Letci Letňany: Cinka (Liemann) – J. Cichoň, Krutil, Stránský, Čech, Němec, Skorčík, Bucek – Vrkoč, Vítů, Stupka, Straka, Pětník, Zrcek, Hlaváč, Škarda, Černý, Václavík, Tůma

BK Havlíčkův Brod: Král (Vácha) – Řehout, Vacík, Matula, Trupl, Kerber – Vacík, Dáňa, Kopic, Klofáč, Dymák, Juřica, Rauš, Fiala, Prýl, Vyvial, Pártl