BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Havl. Brod - Pelhřimov 4:5 - Páťáci sahali po bodu, ale Pelhřimov rozhodl v poslední minutě
Páťáci sahali po bodu, ale Pelhřimov rozhodl v poslední minutě

27.10.2017 | Ladislav Vácha

Hráči 5. třídy přivítali v domácím prostředí Pelhřimov a úvodní dvacetiminutovka se jim povedla, když po ní vedli těsně 3:2. Medvědi však předvedli skvělý obrat, a i když mladí Bruslaři dokázali v 53. minutě vyrovnat, nakonec opouštěli led smutní. Hosté totiž udeřili v poslední minutě a slavili těsné vítězství 5:4. Za Havlíčkův Brod se trefili Jakub a Lukáš Kachlířovi, Filip Brož a Ondřej Suchý.

3., čtvrtek 26.10.2017
BK Havlíčkův Brod - HC Lední Medvědi Pelhřimov
HC Lední Medvědi Pelhřimov
4:5
(3:2, 0:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 3. J. Kachlíř (Hospodka), 7. Brož (Med), 20. L. Kachlíř (Hospodka), 53. Suchý (Med) – 2. Bastl (Klauda), 14. Bastl (Martínek), 25. Mojžíš, 46. Přibyl (Martínek), 60. Klauda. Rozhodčí: Miroslav Folvarský, Jakub Rubner. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4, 4:4, 4:5.

BK Havlíčkův Brod: Neuman (od 31. Poustka) – J. Kachlíř, Konvalina, Adamec, Kubát, Kocman, Suchý, D. Kachlíř, L. Kachlíř, Med, Hospodka, Malimánek, J. Vaněček, Kraučuk, Brož, Mička

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Roh (Tomec) – Sikes, Klauda, Chaloupek, Dvořák, D. Vaněček, Bastl, Zábrana, Soukup, Přibyl, Martínek, Mojžíš