BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Havl. Brod - Letňany 3:0 - Mladší dorost si poradil s Letňany! Hattrickem se blýskl Dymák!
Mladší dorost si poradil s Letňany! Hattrickem se blýskl Dymák!

20.12.2017 | Štěpán Ondráček

HAVLÍČKŮV BROD - Mladší dorostenci nastoupili na domácím ledě proti pražským Letňanům proti, kterým chtěli napravit nepovedené vystoupení v Brně. Svěřencům Petra Beránka se utkání povedlo na výbornou, když porazili Letce 3:0! Lví podíl na vítězství měl útočník Filip Dymák, který vstřelil hattrick a jeho počin doplnil brankář Štěpán Vácha, jenž udržel čisté konto. Utkání bylo dlouho vyrovnané a první branka padla až ve 34. minutě, když se prosadil Filip Dymák. Tentýž hráč se trefil, ještě dvakrát, a to ve třetí třetině. Nejprve sedm sekund po zahájení třetí části a hattrick dovršil šest minut nato. Bezchybný výkon podal mezi třemi tyčemi brankář Štěpán Vácha, který z dvaceti střel neinkasoval!

D3, úterý 19.12.2017
BK Havlíčkův Brod - HC Letci Letňany
HC Letci Letňany
3:0
(0:0, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 34. Dymák (Juřica), 41. Dymák (Kopic, Kerber), 47. Dymák (Kerber). Rozhodčí: Tomáš Veselý - Peter Holeček, Tomáš Krejčí. Vyloučení: 3:5. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Střely na branku: 29:20 (10:5, 10:8, 9:7). Průběh utkání: 3:0.

BK Havlíčkův Brod: Vácha (Král) – Zych, Řehout, Trupl, Kerber – P. Vacík, Kopic, Klofáč Dymák, Juřica, Rauš, Fiala, Prýl, Dáňa, Vyvial, Pártl

HC Letci Letňany: Liemann (Steindl) – Stránský, Čech, Němec, Bucek, Klatt – Vrkoč, Vítů, Straka, Pětník, Zrcek, Hlaváč, Škarda, Strnad, Václavík, Tůma