BK Havl. Brod - Ptejte se: Redakce a webmaster

Ptejte se: Redakce a webmaster

Potřebujete se něco dozvědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Otázky budou zodpovězeny zpravidla do 24 hodin. Děkujeme za trpělivost.

 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email:

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 292 odpovědí v této kategorii celkem.

Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz)
15.3.2018, 07:48
 
Dobrý den,
Vkažte vedení, že již dva roky neodpovídalo na dotazy ve své sekci Děkuji.j

Odpověď:
Dobrý den, tato sekce už dávno nefunguje. Pokud máte nějaký dotaz, vždy nám pište sem, my se pokusíme vám co nejdříve odpovědět.

S pozdravem
Ladislav Vácha
3.1.2018, 16:50
 
Dobrý den,
Nikde jse nenašel informaci o úřadě hráčský ch poplatků. Proto Vás žádám.Mohli by jse mi poslat číslo účtu, v.s. a cenu za rok. Rád bych zaplatil za mého syna Josefa Zoubka.
Děkuji Zoubek

Odpověď:
Dobrý den, informace o výši členských příspěvků najdete na níže přiloženém odkazu:

http://bkhb.cz/dokumenty/vnitrni-rad-bkhb%202017-2018_2.pdf

S pozdravem
Ladislav Vácha
Johny 23
24.12.2017, 11:39
 
Dobrý den. Plánujete nějaké posílení kádru? děkuji za odpověď a přeji hezké svátky

Odpověď:
Dobrý den, o posílení zatím informace nemáme, pokud se něco změní, určitě se to dozvíte z našeho webu. Děkujeme a přejeme úspěšné vykročení do nového roku 2018!

S pozdravem
Ladislav Vácha
Milan Vilímek (milanvilimek@seznam.cz)
13.11.2017, 17:06
 
Pane Vágnere,byl byste tak laskav a napsal mi Vaši e-mailovou adresukdyž Vy moji máte,nevím proč bych měl číst reportáže ze zápasů BK HB a také nevím kde jste v mém dotazu četl něco o velkohubém Váchovi.Souhlavím ale s Vámi že nepříčetnosti na ZS by se měli trestat.I Vy si v tomto případě zameťte před vlastním prahem! Děkuji Milan Vilímek.

Odpověď:
Vážený pane Vilímku,

seznávám, že jste nedokázal pochopit význam mé předchozí odpovědi. Co se týče toho "velkohubého Váchy", dovolil bych si upozornit, že kromě toho, že se starám ve volném čase o plnění webové prezentace klubu BK Havlíčkův Brod, spravuji rovněž (společně s kolegy) i sociální sítě. Zde si nebylo možno nepovšimnouti vašich invektivů vůči šéfredaktoru Ladislavu Váchovi. A nejen vůči němu. Co se týče odkazů na mé dílo obecně, opravdu vás nenutím číst reportáže na webu, skrze nějž nás zásobíte všetečnými dotazy, ale doporučuji sledovat přenosy na platformě onlajny.com, které nepravidelně píši jak z Havlíčkova Brodu, tak ze zápasů pražských týmů. Omlouvám se vám, ale předpokládal jsem, že vy, jakožto neustálý diskutér a znalec hokejového prostředí, si udržujete o tomto přehled právě tím, že sledujete výsledky jiných druholigových týmů, a že - v reakci na původce vaší úvodní snůšky filipik - takto činíte právě skrze onlajny. Zřejmě nikoliv. Svou soukromou e-mailovou adresu Vám poskytovat nebudu. Je to můj osobní kontakt, který poskytuji jen tomu, s kým chci jednat, či komunikovat. K diskusi a vzájemné interakci jste mne vyzval svým průvodním dotazem vy a já opravdu nemám chuť s vámi i nadále polemizovat (či spíše reagovat na vaše emocionální výjevy zklamání a zhrzení).

Upřete prosím své snahy ke svému osobnímu životu a věnujte se zálibám, které budou rozvíjet vaší mysl a vašeho ducha, než nejapným urážkám všech, kteří nemají v lásce stejný klub, jaký máte vy.

S pozdravem,
Richard Wagner
Stasak23
13.11.2017, 14:59
 
Dobrý den. plánujete nějaké exibiční utkání před vánocemi jako v loni s americkým mužstvem? děkuji za odpověd nashledanou

Odpověď:
Dobrý den,

zatím o žádném exhibičním utkání nemáme informace, pokud se nějaký zápas bude nakonec hrát, určitě se to včas dozvíte na našem webu.

S pozdravem
Ladislav Vácha
13.11.2017, 11:14
 
dobry den chtel sem se zeptat jestli a kdy budete delat tryout sd endl

Odpověď:
Milan Vilímek (milanvilimek@seznam.cz)
12.11.2017, 08:43
 
pro p.Vágnera,proč nemáte úctu k soupeři a hráče SKLH Žďár urážíte a zesměšňujete,nazýváte je plameňáky a hráče Řehoře přirovnáváte při střídání k opilci vracejícího se z baru a přitom sám kolikrát jste nevěděl kdo bude vyločený.Tak se raději soustřeďte na hru a přestaňte na on-line psát hovadiny a nesmysly.

Odpověď:
Vážený pane Vilímku.

Odložte, prosím, čerň ze své mysli a zanechte šeď stranou. Zřejmě nejste pravidelným uživatelem serveru onlajny.com, anžto podobných věcí lze se dočísti i v jiných mých přenosech. Na výrazu "plameňák" nevidím nic hanlivého. Pokud Vám vadí popis u čtvrtého gólu, kdy Řehoře nenazývám opilcem, ani jej k němu nepřirovnávám, vysílám Vám omluvu. K chůzi opilce jdoucího nad ránem z baru jsem přirovnal styl jeho odchodu na střídačku. Ne však jeho osobu. O urážkách bych z vaší strany pomlčel. Pokud nemáte na práci nic jiného, než urážet členy naší redakce výrazy typu "velkohubý Vácha", je mi Vás trochu líto. Zameťte si tedy také před vlastním prahem. Já se Vám za pohoršení komentářem omluvil. Nyní čekám, zda i vy se ukážete jako správný muž a dojdete k pokoře.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
Richard Wagner
Tomaš
12.10.2017, 17:39
 
Dobrý den posílal jsem stejný dotaz na vedení klubu a odpověď žádná. Z klubu odchází avizovane posily Havlik,Spratek a dle mých informaci je na odchodu i Pipek a Balgavis zda se mi že něco je v klubu špatně i výsledky tomu napovidaji. Chcete vůbec postoupit?? ???

Odpověď:
Dobrý den, před sezonou byl vyhlášený cíl postoupit a na tom se samozřejmě nic nemění. Co se týče odchodů obránce Balgalvise a útočníka Pipka, o těch zatím nemáme v redakci žádné informace.

S pozdravem
Ladislav Vácha
Robert Drab (drabrobo@centrum.cz)
21.8.2017, 18:28
 
Dobrý den

Jsem vaším fandou a přeju Vám postup do WSM.
V mládí jsem chytával a sleduji brankáře jak mužů, tak i mládežnických kategorií,na zápasech tak i na trénincích.
Všimnul jsem si, že jako trenér brankářů je Čenda Novák. Nepřemýšlíte o brankářském trenérovy i pro A tým? Zvláště když jsou v něm teď čtyři golmani. Jsou to mladí kluci a určitě by si trenéra zasloužily, aby se mohli dál rozvíjet.
Nechci být rejpavý, ale připadá mi že pro brankáře se v Brodě v současnosti až zas tak moc nedělá. Chápu že se nelze srovnávat s Duklou Jihlava, ale výborné brankářské tréninky a vůbec koncept mají ve Žďáře nad Sázavou a to je Váš soupeř (i jiné kluby 2. ligy pracují podobně jako ve Žďáře). Angažovali špičkového brankářského trenéra, koupily ”pukomet” což nemaj ani leckteré extraligové kluby a vybudovali ”brankařský poligon” tak jako v Brodě je střelecký. Pravidelně na něm celoročně trénují brankáři všech Žďárských kategorií. Co se týká brankářských trenérů tak na každém tréninku mládeže od přípravky po dorosty vždy nějaký je, který se golmanům věnuje. Viděl jsem, jak se Čenda věnoval malým klukům ve Vaší hokejové škole. Dělal to skvěle a bylo vidět že ho kluci ”žerou”, loni jsem viděl jak trénoval malé kluky Jirka Adam a taky parádně (a to nemluvím o Standovi). Nestálo by za to, když teď máte 4 golmany, zapojit je do tréninků mládeže tak aby pokud možno na každém někdo byl a věnoval se golmánkům? Vždyť pro hráče u dětí tam vždicky jsou 3 - 4 trenéři tak proč ne jeden pro golmany. Když se malí golmani naučí dobře základy tak se Vám to v průběhu sezóny a nadcházejících let vrátí. A že máte na co navázat - Dolejš, Vaněček. Největší chybou je se golmanům nevěnovat, když jsem hrával já, tak golmani byli samouci a kde byl trenér tak to bylo na ledě vidět.
Nepřemýšlíte o něčem podobném co mají ve Žďáře?

Nevím, které emaily jsou aktivní, tak mi promiňte, že tento dopis odesílám na více Vašich adres.

Ze srdce Vám přeju postup do WSM a úspěchy mládežnických kategorií.


Robert Dráb
drabrobo@centrum.cz
Odpověď:
Dobrý den, na váš dotaz jsem se zeptal v předsezonním rozhovoru předsedy klubu Davida Kozlíka staršího, nííže přikládám jeho odpověď.

Standa Neruda u nás skončil, protože dostal dobrou nabídku práce mimo hokejové prostředí. Se Standou jsme domluveni na tom, že během sezony bude vést tréninky gólmanů. Co se týče mládeže, přebrali jeho práci Jiří Adam a Čenda Novák. Pokud budeme mít pocit, že je to nedostačující nebo je potřeba něco zlepšit, určitě to budeme řešit. Víme, že s gólmany se musí pracovat individuálně. Určitě tady chceme dobře pracovat i s gólmany z mládeže. Teď hledáme v tomto směru ideální cestu. Uvidíme, jestli to bude, nebo nebude fungovat. Každopádně se to snažíme řešit.

S pozdravem
Ladislav Vácha
stasak23
6.8.2017, 18:01
 
Dobrý den kdy bude možné zakoupit pernamentku? Děkuji za odpověď nashledanou.

Odpověď:
Dobrý den, první možnost budete mít už před středečním přátelským utkáním s Pavlodarem. Také je možné si ji zakoupit každý pracovní den od 9:00 do 13:00 na sekretariátu klubu nebo hodinu před začátkem přípravných zápasů. Více viz článek.

S pozdravem
Ladislav Vácha
Další stránky
123456>>
 
Klub
Aktuálně na webu
Bruslaři zvládli dramatický zápas s Děčínem! Postup vystřelil Semrád

Bruslaři zvládli dramatický zápas s Děčínem! Postup vystřelil Semrád

(neděle 18.3.) HAVLÍČKŮV BROD - Bruslařům chyběl k postupu do semifinále poslední bod, který se nerodil lehce....

 
Balgalvis: Milion a drink pro všechny? Snad to budu mít levnější!

Balgalvis: Milion a drink pro všechny? Snad to budu mít levnější!

(sobota 17.3.) Dlouhé blonďaté vlasy, věčný úsměv na tváři a odvaha rozdat si to v pěstním souboji s každým...

 
Starší dorost načepoval Letcům desítku! Pět gólů vsítil Tecl!

Starší dorost načepoval Letcům desítku! Pět gólů vsítil Tecl!

(sobota 17.3.) Bruslaři po výhře nad žďárskými Plameny přivítali na svém ledě pražské Letňany. Po první třetině...

 
Starší dorost po třech porážkách zabral! V derby přehrál žďárské Plameny

Starší dorost po třech porážkách zabral! V derby přehrál žďárské Plameny

(pátek 16.3.) ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - Starší dorostenci Havlíčkova Brodu odehráli poslední derby Vysočiny, a to na...

 
 
Klub       A-tým       Zápasy       Mládež       Multimédia       Historie       Partneři       Archiv