BK Havl. Brod - Archiv - Archiv článků

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

21.9.Rodinný souboj pro syny. Béčko vyhrálo derby ve SvětléSVE - HBR 2:3, 0.kolo | Ladislav VáchaB-mužstvo se vydalo k dalšímu přátelskému zápasu do Světlé nad Sázavou. Pikantní souboj zde čekal hlavně rodinu Přibylových. Na straně Bruslařů nastoupili v útoku Jiří se svým bratrem Michalem, zatímco na lavičce Sklářů stál jejich otec a trenér Světlé Jiří. Hosté v utkání hned dvakrát vedli, ale domácím se pokaždé podařilo vyrovnat. Na třetí přesnou trefu Adamovy družiny už však světelští hokejisté nedokázali odpovědět a Havlíčkův Brod tak zvítězil těsně 3:2. Z brodského tábora se dvakrát trefil Daniel Homola a jednu branku vsítil Martin Polák.
21.9.Miroslav Folvarský a Tomáš Cejpek: Musíme zlepšit přesilovkySVE - HBR 2:3, 0.kolo | Ladislav VáchaB-mužstvo se v dalším přátelském utkání představilo na ledě Světlé nad Sázavou a derby Vysočiny zvládlo, když zvítězilo těsně 3:2. Skláři odehráli dobře závěr duelu, kdy Bruslaře hodně tlačili. Hosty ale podržel skvěle chytající gólman Miroslav Folvarský (na snímku vlevo). „Snažil jsem se nemyslet na to, že už se blíží konec zápasu. Chtěl jsem chytat jako normálně, abych nedostal gól a vyhráli jsme. To se nám povedlo,“ pochvaloval si talentovaný brankář. „Myslím si, že jsme měli využít víc šancí. Měli jsme dvě přesilovky pět na tři, ale nevyužili jsme je, což je velká škoda,“ odhalil největší slabinu v zápasu kapitán Tomáš Cejpek, jenž se podílel asistencí na vítězné brance Daniela Homoly.
19.9.Kluci mi to dobře dávají, usmívá se mladší dorostenec Marek KopicMCB - HBR 2:8, 3.kolo | Ladislav VáchaTak tomu se říká začátek z říše snů! Mladší dorostenci vykročili do nové extraligové sezony naprosto famózně, když v úvodních třech kolech urvali všechny tři body v Jihlavě i v Českých Budějovicích a doma nestačili jen na silný Liberec, jemuž podlehli 2:5. Velký podíl na povedeném vstupu do soutěže má útočník Marek Kopic, který nasbíral už 7 kanadských bodů (5+2) a na jihu Čech se v sobotu zaskvěl hattrickem. „Určitě jsem s tím hodně spokojený. Kluci mi to dobře dávají a zatím se to ke mně pěkně odráží,“ pochvaluje si talentovaný střelec. (Foto: Juniorský hokej)
19.9.Pucher výhru Žihadel nevystřelil. Úroveň druhé ligy ho překvapilaHBR - MBU 6:4, 0.kolo | Milan SochorHAVLÍČKŮV BROD – Druhá liga má fanouškům v letošním ročníku hodně, co nabídnout. Po uzavření WSM ligy se spousta hráčů zvučných jmen usídlila právě v druholigových mužstvech. Jmenovat můžeme například Davida Hrušku, Štěpána Hřebejka, Jana Víška, Jiřího Vašíčka, Davida Pojkara, Martina Lojka, Jana Koláře a spoustu dalších. Jedním z nich je i Peter Pucher, který ještě loni hájil barvy znojemských Orlů v mezinárodní EBEL lize. „V rychlosti se může druhá liga EBEL lize rovnat,“ tvrdí zkušený harcovník, jenž na Mistrovství světa v roce 2002 pomohl slovenské reprezentaci dvěma asistencemi vybojovat zlaté medaile.
18.9.Skvělá práce! B-tým vyhrál derby v ChotěbořiCHT - HBR 3:5, 0.kolo | Ladislav VáchaB-mužstvo se vydalo k dalšímu přátelskému utkání do Chotěboře, kde chtělo odčinit porážku 2:3 z prvního vzájemného duelu, který se hrál v Kotlině. Bruslaři zvládli skvěle úvodní dvacetiminutovku, jíž ovládli poměrem 2:0. V prostřední části sice o svůj náskok přišli, ale nakonec dotáhli duel do vítězného konce. Za Havlíčkův Brod se dvakrát trefil Daniel Homola, po jedné brance vsítili Václav Piskač, Lukáš Motl a Lukáš Vala.
18.9.Individual Hockey School rozjíždí tento týden tréninky. Hlašte se!RedakceIndividual Hockey School má na programu první individuální tréninky! První z nich proběhne ve čtvrtek 21. září a je určený pro hráče 3., 4. a 5. třídy, další se uskuteční ve středu 27. září a je připraven pro hokejisty 6., 7. a 8. třídy. Oba tréninky jsou zaměřeny na powerskating, konají se shodně v 6:30 a jejich cena je shodně 200 Kč. Povede je zkušený trenér Jiří Čelanský, který začal svou trenérskou kariéru u dorostu mateřského Havlíčkova Brodu, kde později vedl i A-tým. Následovalo působení v ruském Orenburgu, u mládeže Třebíče a u A-mužstev Kadaně, Chomutova, Kladna a Benátek nad Jizerou. Hlásit na tréninky se můžete elektronicky na webu IHS ZDE. Přijďte zlepšit své bruslařské schopnosti, těšíme se na vás!
17.9.Tým ukázal velkou sílu, shodují se Jan Milfait a Miroslav TřetinaHBR - MBU 6:4, 0.kolo | Ladislav Vácha, Richard WagnerBruslaři v sobotu porazili v nádherné bitvě silné Moravské Budějovice 6:4 a udrželi se tak na čele tabulky. Derby Vysočiny to bylo opravdu typické a na druholigové poměry se hrál nadstandardní hokej. „Dvakrát se nám povedlo otočit nepříznivý stav, tým tak ukázal, že má sílu. Zároveň cítím velkou úlevu, protože jsme vyhráli a konečně jsem dal gól. Za tři body jsem strašně rád,“ neskrýval spokojenost útočník Jan Milfait, který se blýskl dvěma přesnými zásahy. „Když chceme postoupit do WSM ligy, tak musíme takové zápasy zvládat. Jsem rád, že se to povedlo. Z týmu je cítit síla,“ pochvaloval si další dvougólový střelec a kapitán týmu Miroslav Třetina.
16.9.Mladší dorost rozebral Motor! Kopic vstřelil hattrickMCB - HBR 2:8, 3.kolo | Adam Pavlíček, Štěpán OndráčekČESKÉ BUDĚJOVICE/HAVLÍČKŮV BROD - Mladší dorostenci se dnes představili v Českých Budějovicích, kde odehráli třetí kolo. Svěřenci Petra Beránka začali na půdě soupeře dobře, když otevřel skóre MAREK KOPIC. Motor dokázal do první sirény vyrovnat. Ovšem druhá třetina patřila mladým Bruslařům, kteří jí vyhráli poměrem 0:4 a v zápase vedli 1:5. Ve zbytku duelu byli lepší bojovníci z Kotliny, kteří nakonec vyhráli vysoko 2:8. Motor sestřelil hattrickem Marek Kopic na kterého postupně navázali Adam Rauš, Adam Prýl, Dan Fiala, Patrik Vacík a Josef Dáňa.
16.9.Debakl staršího dorostu v Pardubicích! Osudová byla 1. třetinaPCE - HBR 9:3, 4.kolo | Štěpán OndráčekPARDUBICE/HAVLÍČKŮV BROD - Starší dorostenci odehráli druhé utkání ve dvou dnech a ani dnes se jim nedařilo. Utkání v Pardubicích rozhodla první třetina, kterou vyhrálo Dynamo 4:0 a od toho se odvíjel zbytek zápasu. Pardubice nakonec rozstřílely Bruslaře 9:3. Do listiny střelců za havlíčkobrodské barvy se zapsal dvougólový snajpr TOMÁŠ KŘEHLÍK a jednu branku zaznamenal Richard Cachnín ml.
16.9.Derby plné zvratů! Bruslaři po litém boji přetlačili Žihadla a jsou stále stoprocentní!HBR - MBU 6:4, 0.kolo | Richard WagnerHAVLÍČKŮV BROD - Rivalita mezi oběma zástupci z Vysočiny je veliká a vystupňovala se v loňském play-off. Oproti němu se toto střetnutí neslo v poklidnějším tempu. Ovšem oba celky zůstaly věrné jedné tradici. Při měření obou celků opět nebyla nouze o branky. Týmy se pravidelně střídaly ve vedení, ale nakonec se radovali domácí. První obrat zařídil dvěma góly Jan Milfait, ten druhý zas Miroslav Třetina. Poprvé se v novém působišti prosadil i Jiří Vašíček. Sluší se dodat, že souboji dvou krajských rivalů přihlížela slušná kulisa.
15.9.První derby je tady! Vyzraje starší dorost na nováčka ze Žďáru?HBR - ZDS 2:4, 0.kolo | Štěpán OndráčekHavlíčkobrodští starší dorostenci zahájili minulý víkend třetí sezonu v extralize, ale premiéra se jim vůbec nepovedla. Na jihu Čech padli s Motorem jednoznačně 2:9. Nyní do Kotliny přijede nováček soutěže - SKLH Žďár nad Sázavou, který v úvodu soutěže oba dva zápasy prohrál. Poslední posázavské derby se odehrálo před třemi lety, kdy se z vítězství 5:2 radovali havlíčkobrodští mladíci. Kdo si připíše první body v sezoně? Utkání se hraje v pátek 15. září v 18:00. Mladí Bruslaři se o den později představí v Pardubicích, zápas začne ve 13:00. Průběh obou duelů můžete sledovat na onlajny.com! (Foto: Petr Nedvěd, hokejzr.cz)
15.9.Povedená akce! Bruslaři pokřtili dres a podepisovali se fanouškůmLadislav VáchaBK Havlíčkův Brod slaví v této sezoně 90. výročí založení klubu, úterní odpoledne na Havlíčkově náměstí se tak neslo ve slavnostním duchu! Bruslaři pokřtili nový dres A-mužstva, které se pokusí významné klubové jubileum okořenit vytouženým postupem do WSM ligy. Role kmotrů se ujaly dvě legendy havlíčkobrodského hokeje, pánové Jiří Holík a Jan Suchý, s nimiž na pódiu nechyběli ani starosta města Jan Tecl, předseda klubu David Kozlík st. a kapitán Miroslav Třetina. Pokřtěný dres se následně dražil v aukci, přičemž výtěžek 2600 Kč putoval na podporu organizace FOKUS Vysočina, jež podporuje lidi s duševním onemocněním a jiným handicapem. Pomyslnou třešničku na dortu tvořila autogramiáda hokejistů A-týmu, kteří se fanouškům podepisovali na zbrusu nové hráčské kartičky. Partnerem akce byla společnost Ford Dokar.
15.9.Starší dorostenci po dramatické zápletce těsně podlehli PlamenůmHBR - ZDS 2:4, 0.kolo | Milan SochorHAVLÍČKŮV BROD – Starší dorostenci sehráli druhé extraligové utkání, na svém ledě přivítali krajského rivala ze Žďáru nad Sázavou. Plameny měly odehráno o jeden zápas navíc, na svém kontě měly stejně jako Bruslaři jen vysoké porážky. Oba soupeři tak měli o motivaci postaráno. Domácí hokejisté měli k dispozici spoustu přesilových her, které ale nedokázaly využít. Po dvou třetinách museli dohánět dvougólovou ztrátu. Ve třetím dějství se konečně prosadili a utkání pořádně zdramatizovali, vyrovnaný závěr střetnutí ale zvládli lépe žďárští mladíci, Havlíčkův Brod si tak na první body bude muset minimálně do soboty ještě počkat. (Foto: Petr Nedvěd, hokejzr.cz)
14.9.Naváže mladší dorost na první vítězství? V cestě bude stát LiberecHBR - LIB 2:5, 0.kolo | Štěpán OndráčekHavlíčkobrodští mladší dorostenci mají za sebou povedenou premiéru v extralize. Když dokázali v prvním utkání porazit v derby Vysočiny Jihlavu 3:0. Teď do Kotliny přijede ambiciózní Liberec, který v prvním utkání vyšel bodově naprázdno. Dokáží svěřenci Petra Beránka zkrotit šelmy zpod Ještědu? Utkání začíná ve čtvrtek 14. září v 15:00. Přijďte mladé Bruslaře povzbudit! (Foto: Tomáš Buksa, hcdukla.cz)
14.9.Naši fanoušci byli skvělí, shodují se Tomáš Semrád a Čeněk NovákHBR - DCB 7:0, 1.kolo | Ladislav Vácha, Milan SochorBruslaři zvládli důležitou domácí premiéru a před svými skvělými fanoušky rozstříleli českobudějovický David Servis přesvědčivě 7:0. Velký podíl na cenném vítězství má i obránce Tomáš Semrád (na snímku vlevo), který se trefil hned dvakrát a připsal si jednu gólovou asistenci. „Dostal jsem dvě dobré nahrávky, zavřel jsem oči a padlo to tam. Takže asi tak,“ usmíval se při popisu svých přesných zásahů. Brilantní výkon předvedl gólman Čeněk Novák, jenž si připsal 22 úspěšných zákroků a udržel čisté konto. „Povedená první třetina nám hodně pomohla, bylo to vidět ve druhé třetině. Měl jsem v ní asi jen tři zákroky,“ pochvalovala si maskovaná opora Havlíčkova Brodu.
14.9.Mladší dorost podlehl Liberci. Achillovou patou byly začátky třetinHBR - LIB 2:5, 0.kolo | Štěpán Ondráček, Ladislav VáchaHAVLÍČKŮV BROD – Druhý extraligový zápas odehráli dnes mladší dorostenci, kteří se představili v Kotlině. Proti domácímu výběru se postavili Bílí Tygři z Liberce, kteří byli favoritem duelu. Liberec potvrdil papírové předpoklady a po první třetině si do kabin odnesl dvougólový náskok. Domácí soubor nezachytil začátek druhé periody a rychle prohrával 0:4. Zápas nakonec dopadl lépe pro Tygry z Liberce, kteří vyhráli 2:5. Za Havlíčkův Brod se zapsali do střelecké listiny MAREK KOPIC a JOSEF DÁŇA. (Foto: Tomáš Buksa, hcdukla.cz)
14.9.Napotřetí to již vyšlo. B-tým si odvezl výhru z Ledče nad SázavouLED - HBR 4:5, 0.kolo | Ladislav VáchaB-mužstvo se ve středu představilo v dalším přátelském zápasu na ledě Ledče nad Sázavou a na třetí pokus už se radovalo z výhry. Bruslaři vyhráli první třetinu 4:1, a i když soupeř ve třetí periodě stáhl dvěma góly tříbrankovou ztrátu na nejtěsnější rozdíl, vítězství udrželi až do konce. V derby Vysočiny tak mohli svěřenci trenéra Petra Adama slavit těsnou výhru 5:4. Za Havlíčkův Brod se trefili MARTIN HYNEK, MARTIN POLÁK, TOMÁŠ LACHMAN, TOMÁŠ CEJPEK a JAKUB ABBRENT.
14.9.Derby je tady! Do Kotliny přijedou Žihadla z Moravských BudějovicHBR - MBU 6:4, 0.kolo | Štěpán Ondráček, Ladislav VáchaHavlíčkobrodští hokejisté mají za sebou úspěšný vstup do nového ročníku 2. ligy, když v prvním zápasu doma jednoznačně porazili David Servis České Budějovice 7:0. Druhý zápas před svými fanoušky odehrají Bruslaři v sobotu 16. září, kdy v Kotlině přivítají rivala z Vysočiny – HC Moravské Budějovice 2005. Úvodní kolo zvládla i Žihadla, jež si odvezla dva body z Písku za výhru 4:3 po samostatných nájezdech. Oba soupeři se naposledy střetli v semifinále play-off minulé sezony a z postupu se radovali bojovníci z Kotliny. Kdo bude úspěšnější tentokrát? Úvodní buly proběhne v 17:00. Těšíme se na vás!
13.9.Postup? Velké výzvy mám rád, přiznává trenér Václav AdamLadislav VáchaUž dnes to v Kotlině v 18:00 vypukne! Havlíčkobrodští hokejisté vyzvou v domácím prostředí českobudějovický David Servis a vstoupí tak do nové druholigové sezony. A cíl je pro ni vytyčený naprosto jasný – postup do WSM ligy! „Tyto výzvy mám rád. Uděláme všechno pro to, aby se nám povedlo do WSM ligy postoupit,“ ujišťuje hlavní trenér Václav Adam, kterého čeká na střídačce A-týmu soutěžní premiéra. V rozhovoru se ohlédl za herní částí letní přípravy, vyjádřil se na adresu brodských posil nebo se pokusil odhadnout největší konkurenty v boji o kýžený postup.
13.9.Skvělý start! Bruslaři v Kotlině vysoko rozstříleli David Servis!HBR - DCB 7:0, 1.kolo | Štěpán OndráčekStart do nové druholigové sezóny se povedl na výsost dobře. V úvodním kole se havlíčkobrodští hokejisté představili v domácím prostředí, kde poměřili síly s týmem HC David Servis České Budějovice. Utkání od začátku patřilo Adamově partě, když po první třetině vedla 3:0. Skóre v dalším průběhu narůstalo a Havlíčkobrodští přesvědčivě vyhráli. Do listiny střelců se dvakrát zapsali PATRIK PŘIDAL, TOMÁŠ SEMRÁD a LUBOŠ VOŘÍŠEK. Jednu trefu zaznamenal kapitán MIROSLAV TŘETINA.
12.9.Předseda BK David Kozlík st.: Věřím, že na postup jsme připraveniLadislav Vácha, Štěpán OndráčekBruslaři už ve středu v 18:00 zahájí domácí bitvou s David Servisem České Budějovice novou druholigovou sezonu, v níž chtějí dosáhnout vysněného postupu do WSM ligy, který jim v předchozím soutěžním ročníku jen o kousek utekl. „Myslím si, že postup není úplně o tom, jestli má klub profesionální hráče, ale o tom, jestli na to má srdce. Podle mě v tomhle Brod sílu má. Pro postup uděláme maximum,“ říká David Kozlík st. Přečtěte si v obsáhlém rozhovoru, jak předseda BK Havlíčkův Brod hodnotí letní přípravu, komentuje nastolenou spolupráci s extraligovými Pardubicemi, jak odhaduje návrat útočníka Davida Michálka zpět do hry nebo co říká o připravenosti klubu na případný postup do vyšší soutěže.
11.9.Novinka na zimním stadionu v Kotlině! Na střelnici je umělý ledRedakceStřelnice v prostorách zimního stadionu v Kotlině se dočkala výrazného vylepšení! Nedávno na ni byl totiž instalován umělý led EZ Glide 500, mladí hokejisté BK Havlíčkův Brod tak zde mohou ještě více zdokonalovat své individuální dovednosti. Novou plochu zajistila firma Auxilia Team s.r.o., jež nabízí tento sortiment formou prodeje nebo pronájmu nejen hokejovým klubům, ale i dalším klientům k domácímu využití. Více informací se dozvíte na webu www.auxiliaonice.cz.
11.9.Ani druhý zápas B-týmu nevyšel. Doma těsně podlehl ChotěbořiHBR - CHT 2:3, 0.kolo | Ladislav VáchaB-tým Havlíčkova Brodu odehrál svůj druhý přípravný zápas, v němž doma přivítal v derby Vysočiny nedalekou Chotěboř. Bruslaři začali dobře a už v 5. minutě šli do vedení zásluhou Daniela Homoly, ale těsně před první sirénou vyrovnal Tomáš Nguyen. V závěru prostřední části opět vrátil domácím nejtěsnější náskok svou druhou trefou Daniel Homola, jenže svěřenci trenéra Petra Adama se potom nevyvarovali chyb, soupeř v 55. minutě vyrovnal a hned při dalším střídání dokonal obrat na konečných 2:3.
11.9.Startujeme! Bruslaři na úvod sezony vyzvou doma David Servis!HBR - DCB 7:0, 1.kolo | Štěpán Ondráček, Ladislav VáchaUž je to tu! Havlíčkobrodští hokejisté, a ne jen oni, se těší na start nového ročníku. Třetí sezónu ve druhé lize zahájí Adamovi svěřenci ve středu 13. září, kdy od 18:00 přivítají v Kotlině tým HC David Servis České Budějovice. Podaří se Bruslařům začátek sezóny? Přijďte domácí borce povzbudit a pomoci jim k prvnímu krůčku za splněním vysněného cíle!
10.9.Přijďte v neděli 24. září v 15:00 do Kotliny na akci Týden hokeje!KlubV neděli 24. září od 15:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. BK Havlíčkův Brod ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na zimním stadionu v Kotlině akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!
9.9.Hrozivá premiéra. Starší dorost schytal na ledě Motoru devítkuMCB - HBR 9:2, 1.kolo | Ladislav Vácha, Adam PavlíčekStarší dorostenci vyjeli k prvnímu utkání nové sezony na ledě silných Českých Budějovic. Úvodní dvacetiminutovka patřila z větší části Motoru, který si vytvořil vedení 2:0, ale mladí Bruslaři zvládli skvěle její závěr a snížili zásluhou Richarda Cachnína (na snímku) na nejtěsnější rozdíl. V prostřední části však třikrát inkasovali, a i když na začátku třetí periody snížil Tomáš Křehlík, Jihočeši si došli pro jednoznačné vítězství 9:2.
9.9.Pohádkový vstup do extraligy vyšel! Mladší dorost vyhrál v JihlavěJIH - HBR 0:3, 1.kolo | Štěpán Ondráček, Pavel KřivanJIHLAVA / HAVLÍČKŮV BROD – Fantazie, super práce, prostě paráda. Mladší dorostenci, kteří se po roce vrátili na kluziště extraligové smetánky, hned v prvním zápase uspěli! Na ledě jihlavské Dukly po první třetině panovalo bezbrankové skóre. Ovšem ve druhé části se už Bruslaři prosadili. Ve 28. minutě se do listiny střelců zapsal MAREK KOPIC, na kterého za pár vteřin navázal ADAM PRÝL. Ze strany mladých bojovníků z Kotliny to nebylo vše, když se tři minuty před koncem druhé periody prosadil JOSEF VYVIAL. Lví podíl na výhře 3:0 měl i gólman DANIEL KRÁL, který udržel jihlavské střelce na nule!
9.9.Rodina BKHB se rozrůstá. Davidu Kozlíkovi se narodila dcera AmálkaRedakceHAVLÍČKŮV BROD – Už na začátku léta jsme vás informovali, že se 3. června DAVID KOZLÍK oženil. Čtyřiadvacetiletého útočníka dnes potkalo další životní štěstí. V sobotu 9. září se mu v dopoledních hodinách narodila dcera Amálka. Holčička i maminka jsou v pořádku a dělají novopečenému otci jenom radost. Za celý klub, redakci i fanoušky rodině Kozlíkovým gratulujeme a přejeme jim hodně štěstí a zdraví!
8.9.Potvrzeno! Útočník Tomáš Pipek posílil ofenzivu BruslařůRedakceVe středu se poprvé představil v havlíčkobrodském dresu na ledě Písku, kde jednou přesnou trefou a třemi asistencemi výrazně pomohl k vysokému vítězství 8:2. Řeč je o dvaadvacetiletém útočníku Tomáši Pipkovi, jenž se s vedením klubu dohodl na spolupráci. V nadcházející sezoně tak bude nastupovat v útoku Bruslařů a pokusí se jim pomoci k vytouženému návratu na prvoligovou scénu. Havlíčkův Brod zřejmě bude moci využít i služeb pětadvacetiletého obránce Ladislava Havlíka, jenž by měl mít z Pardubic do Kotliny vyřízené střídavé starty. (Foto: hcdynamo.cz)
8.9.První derby Vysočiny odehrají mladší dorostenci! Podaří se jim návrat?JIH - HBR 0:3, 1.kolo | Štěpán OndráčekHavlíčkobrodští mladší dorostenci 9. září odehrají premiérový zápas v extralize ELIOD, kam se po jednoroční pauze vrátili. Hned na úvod sezóny je čeká prestižní derby Vysočiny, když vyjedou na led městského rivala – HC Dukla Jihlava. Úvodní buly je naplánováno na 12. hodinu. Soubor okolo trenéra Petra Beránka loni působil suverénním dojmem, když z 37. zápasů prohrál pouhé dva duely! Podaří se mladým hokejistům zaskočit favorita?