BK Havl. Brod - Archiv - Archiv článků

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

22.8.Milfait s Šuhajem se trefili do sítě Hodonína, přesto zvítězili DrtičiHOD - HBR 5:2, 0.kolo | Milan SochorHODONÍN – Havlíčkobrodští hokejisté vyrazili k již pátému přípravnému utkání na led Hodonína. V sestavě Bruslařů chyběla útočná esa Lukáš Endál s Miroslavem Třetinou, volno dostala také první obranná dvojice Jiří Vašíček – Tomáš Semrád. Místo v obraně tak zacelil starší dorostenec Matěj Krejčí. Bojovníkům z Kotliny ovšem nevyšla první třetina, ve které si domácí mužstvo vypracovalo dvougólový náskok, který po přestávce ještě o kousek navýšilo. V závěru druhé periody se ze vstřelené branky radoval JAN MILFAIT a na začátku té třetí JAKUB ŠUHAJ, jenže Hodonín pokaždé reagoval a svůj náskok udržel až do konce. Ten nastal o 19 sekund dříve, než by měl. Rozhodčí kvůli množícím se šarvátkám zápas předčasně ukončili.
21.8.Hledáme nové posily! Staňte se členem našeho týmu!RedakceFlek v první lajně vedle Lukáše Endála vám slíbit nemůžeme. Přesto máte jedinečnou šanci stát se novým členem našeho týmu. Nosíte BK Havlíčkův Brod v srdci? Poznáte rozdíl mezi ofsajdem a zakázaným uvolněním? Najdete pravopisnou chybu ve větě „BK Havlíčkův Brod je hokejoví klub s výjimečnou historií, ohromnou tradicí a skvělými fanoušky“? V tom případě vás chceme mít mezi sebou! Hned teď! Máte puk na holi a před sebou prázdnou bránu – proměňte svoji šanci! Napište nám, nebo se za námi při nejbližším zápase rovnou stavte do kanceláře nad rolbou.
21.8.Trenéři nám za odměnu slíbili KFC, směje se Jakub PetržílkaHBR - JIH 2:3, 0.kolo | Ladislav Vácha, Milan SochorStarší dorostenci za sebou mají další dva přátelské zápasy. Ve čtvrtek se představili na ledě Warrioru Brno, extraligového nováčka, který nakonec zdolali po mohutném obratu ve třetí třetině 4:2. O den později doma vyzvali v rámci derby Vysočiny na souboj jihlavskou Duklu, jež v minulé sezoně vystoupila až na bronzový stupínek, a po velmi dobrém výkonu prohráli těsně 2:3. „S Jihlavou to byl hodně vyrovnaný zápas, hráli jsme dobře my i oni. Rozhodčí neodpískal nějaké fauly, ale to už se nedá vrátit zpátky. Dopadlo to tak, jak to dopadlo,“ ohlédl se za bitvou s regionálním rivalem útočník Jakub Petržílka, který na začátku 2. třetiny poslal mladé Bruslaře svou první trefou v přípravě do vedení 2:1.
21.8.Brod jede k Drtičům! Končí Homola, Veverka, Voženílek a HoskovecHOD - HBR 5:2, 0.kolo | Ladislav VáchaHavlíčkův Brod čeká velmi těžká prověrka. V úterý 22. srpna se představí v odvetě na ledě velmi silného Hodonína, jenž stejně jako Bruslaři vyhlásil útok na postup do WSM ligy. První vzájemné měření sil nabídlo hodně atraktivní podívanou a spoustu branek. Divokou přestřelku nakonec zvládli lépe Adamovi svěřenci, kteří díky famóznímu finiši slavili vítězství 7:5. Kdo se bude radovat tentokrát? Úvodní buly proběhne v 18:00. Brodští trenéři poprvé zúžili svůj tým, na jih Moravy tak určitě nevyrazí čtveřice vyřazených útočníků Daniel Homola – Vojtěch Veverka – David Voženílek – Jakub Hoskovec.
21.8.Mladší dorost znovu stříbrný! O víkendu válel na Pitnerově memoriáluLadislav VáchaTo je, panečku, forma! Mladší dorostenci se v rámci letní přípravy zúčastnili dalšího turnaje, tentokrát zamířili do Jihlavy, kde je o víkendu čekal kvalitně obsazený Memoriál Jaroslava Pittnera. V základní skupině, v níž se střetli se Žďárem nad Sázavou a Warriorem Brno, obsadili díky nejlepšímu skóre 1. místo a postoupili do semifinále. V něm si poradili s domácí Jihlavou a v bitvě o zlato se střetli s Přerovem. Mladí Bruslaři se stejně jako na předchozím turnaji museli před svým soupeřem sklonit, když se jim znovu nepovedlo udržet vedení. Nakonec tak brali skvělé stříbro! Nejlepším gólmanem memoriálu se navíc stala jejich maskovaná opora Daniel Král! Všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a přejeme hodně štěstí do dalších bojů!
20.8.Starší dorost odehrál dobrý zápas, s Duklou doma prohrál jen o gólHBR - JIH 2:3, 0.kolo | Ladislav VáchaStarší dorostenci v další zápasové prověrce na nový soutěžním ročník přivítali na svém ledě nedalekou Jihlavu, jež v minulém soutěžním období slavila extraligový bronz. Mladí Bruslaři odvedli velmi dobrou práci a po výrazně zlepšeném výkonu oproti předchozímu utkání s Warriorem Brno prohráli těsně 2:3. Domácí přitom dvakrát o jednu branku vedli, když se zapsali do střelecké listiny Tomáš Kulhánek a Jakub Petržílka.
19.8.Nepříjemné trápení, ale vítězná tečka! Starší dorost porazil WarriorWAR - HBR 2:4, 0.kolo | Ladislav VáchaStarší dorostenci se ve čtvrtek představili na ledě Warrioru Brno, který je extraligovým nováčkem. Od začátku ale hrál velmi dobře a mladí Bruslaři se dlouho trápili s účinnou hrou soupeře. Na trefu Oskara Hubáčka sice odpověděl při přesilovce 5 na 3 Štěpán Dudycha, ale domácím vrátil vedení Martin Borot. Brodští trenéři během druhé přestávky svým svěřencům rázně domluvili a nakonec z toho byl ve třetím dějství velkolepý obrat, když na 4:2 pro hosty otočili Tomáš Kulhánek, Lukáš Pokorný (na snímku) a Radim Pejchal. (Foto: Juniorský hokej)
19.8.Dva slepené góly mě nerozhodily, ujišťuje brankář David MarekHBR - NYM 0:2, 0.kolo | Ladislav Vácha, Štěpán OndráčekByl to zápas, který si rozhodně za rámeček nedají. Havlíčkobrodští hokejisté v rámci čtvrtého herního testu přivítali na svém ledě Nymburk, a i když hráli bez svých největších opor, před utkáním byli papírovým favoritem. Zápas se jim ale vůbec nepovedl a Středočeši si odvezli zaslouženou výhru 2:0. V brankovišti Bruslařů odchytal celý zápas devatenáctiletý gólman David Marek, který odvedl skvělou práci. „Bylo to určitě těžké utkání. Šlo na mě hodně střel, to mám rád. Dva obdržené góly mě nerozhodily, snažil jsem se chytat pořád stejně a už žádný další nedostat,“ ohlédl se za bitvou s Nymburkem talentovaný muž s maskou.
17.8.Bezzubý výkon Bruslařů na výhru nestačil! Nymburk vyhrál 2:0HBR - NYM 0:2, 0.kolo | Štěpán OndráčekČtvrté přípravné utkání na domácím ledě sehráli havlíčkobrodští hokejisté, kteří poměřili síly s NED Hockey Nymburk. Bruslaři v sestavě postrádali důležité opory týmu. Místo nich nastoupili hráči, kteří bojují o místo v sestavě. Bruslaři začali zápas lépe, ale postupem času převzali iniciativu nymburští hokejisté, kteří zaslouženě vyhráli.
16.8.Tým ukázal sílu, těší Spratka. Kapitán Třetina chválil nové tvářeHBR - HOD 7:5, 0.kolo | Ladislav Vácha, Štěpán OndráčekHavlíčkobrodští hokejisté si připsali další vítězství, když v domácím prostředí po divoké přestřelce a úžasném obratu porazili silný Hodonín 7:5. „Byl to super zápas. Otočili jsme nepříznivý výsledek a nakonec jsme to ubojovali. Náš tým ukázal, že má sílu,“ pochvaloval si útočník Daniel Spratek, který předvedl i proti Drtičům skvělý výkon a připsal si jednu asistenci. „Noví kluci mají kvalitu. Je vidět, že jsou šikovní. Tým hned nabral velkou sílu, a to i s příchodem Milfiho, který stejně jako Endy tuto soutěž převyšuje. Máme určitě silnější tým než v minulé sezoně,“ chválil své spoluhráče kapitán Miroslav Třetina, jenž se hned po svém návratu na led blýskl vstřelenou brankou. Už ve čtvrtek 17. srpna čeká Bruslaře další přípravný zápas, v němž doma vyzvou Nymburk. Začínáme v 18:00, jste srdečně vítáni!
15.8.Musíme zlepšit koncovku, má jasno starší dorostenec Jakub KošťálHBR - LET 6:2, 0.kolo | Ladislav VáchaStarší dorostenci minulou středu doma prohráli se silným Žďárem nad Sázavou 0:3 a o dva dny později rozstříleli v Kotlině Letňany jednoznačně 6:2. Už ve čtvrtek se vydají na led Warrioru Brno, extraligového nováčka. V pátek se představí v domácím prostředí pod hlavičkou derby Vysočiny proti jihlavské Dukle. Předešlá dvě utkání hodnotil Jakub Košťál, který vstřelil proti Letcům při oslabení vítězný gól svého týmu. „I když si vytváříme hodně šancí, dáváme docela málo gólů. Je to potom těžké. Naši koncovku musíme zlepšit,“ dobře ví šikovný útočník.
15.8.Bruslaři zvládli přetahovanou s Hodonínem! Vítězství vystřelil MilfaitHBR - HOD 7:5, 0.kolo | Štěpán OndráčekHavlíčkobrodští Bruslaři přivítali ve třetím přípravném utkání Hodonín, který má rovněž ambice postoupit do WSM ligy. V sestavě domácího celku se představily nové posily, a to brankář Michal Chmel a obránce Niklavs Balgalvis s uzdraveným kapitánem Miroslavem Třetinou. Zápas nabídl hokej nejvyšší kvality a oba dva týmy potvrdily své ambice před začátkem nové sezóny. Duel měli lépe rozehraný Bruslaři, kteří v zápase převážně vedli, ale Hodonín ukázal svoji sílu, když otočil stav zápasu. Svěřenci trenéra Václava Adama nesložili zbraně a v samém závěru zvrátili utkání na svou stranu. V zápase se nejvíce dařilo Lukáši Endálovi, Janu Milfaitovi a Jakubu Šuhajovi, kteří vsítili po dvou brankách. Jednou se mezi střelce zapsal i Miroslav Třetina.
14.8.Brod vyzve Hodonín. V sestavě se dvěma nováčky a Třetinou!HBR - HOD 7:5, 0.kolo | Štěpán OndráčekHAVLÍČKŮV BROD – Třetí přípravné utkání odehrají Bruslaři v úterý 15. 8. 2017 od 18 hodin, kdy na svém ledě přivítají SHK Hodonín. Svěřenci Václava Adama a Ladislava Fixy mají bilanci jedné výhry a jedné porážky. Naposledy si havlíčkobrodští hokejisté poradili s Pískem, který porazili jednoznačně 10:3. Poslední zápas mezi Havlíčkovým Brodem a Hodonínem se uskutečnil před třemi lety, kdy šlo o přípravný zápas. Drtiči tehdy vyhráli 7:3, když opanovali poslední třetinu v poměru 6:2! Zápas nabídne zajímavou podívanou, neboť oba dva týmy vyhlásily útok na postup do WSM ligy. Neváhejte a přijďte povzbudit domácí Bruslaře proti Drtičům z Hodonína! Vstupné činí 20 Kč.
13.8.Starší dorost skolil doma Letňany! Letce zlomil ve 3. třetiněHBR - LET 6:2, 0.kolo | Ladislav VáchaStarší dorostenci přivítali v dalším přátelském utkání pražské Letňany a z vítězství se radovali po venkovní výhře 5:4 po samostatných nájezdech i v odvetě. Na trefy Tomáše Kulhánka a Tomáše Kohouta (na snímku) sice dokázali Letci odpovědět dvěma brankami při přesilovkách, ale při oslabení vrátil Cachnínově družině vedení Jakub Košťál. Ve třetí třetině už hosté nedokázali zastavit soupeřovu gólovou smršť. Na konečných 6:2 pro Havlíčkův Brod uzavřeli Tomáš Křehlík, Dominik Vacík a Pavel Dudek. Příští utkání čeká mladé Bruslaře ve čtvrtek, kdy se představí na ledě Warrioru Brno. (Foto: Juniorský hokej)
12.8.Šuhaj, Hoskovec a Krejčí: Naše hra se začíná postupně zlepšovatHBR - PIS 10:3, 0.kolo | L. Vácha, M. Sochor, Š. OndráčekTo byla kanonáda! Bruslaři přivítali v pátek na ledě Kotliny Písek a slavili vysokou výhru 10:3. „Byl to takový urputný zápas. Písek přijel s hodně mladým týmem, hodně bruslil a napadal nás. Myslím si, že jsme se s tím vypořádali dobře,“ pochvaloval si útočník Jakub Šuhaj, který se trefil na začátku 3. třetiny. Ze vstřeleného gólu se radoval i jeho kolega z elitního útoku a další letní posila Havlíčkova Brodu, Jakub Hoskovec. „Protihráč chyboval, Šugy rychle otočil hru a jeli jsme dva na jednoho. Dostal jsem žabičku na bekhend a vystřelil jsem nahoru,“ usmíval se spokojený střelec. Skvělý zápas odehrál i obránce staršího dorostu Matěj Krejčí, jenž nastoupil po boku Jiřího Vašíčka. „Chci poděkovat trenérům, že jsem dostal šanci zahrát si za áčko,“ řekl talentovaný bek po své premiéře.
11.8.Divil jsem se, kam to vůbec jedu, vzpomíná Vak na začátky v KazachstánuHBR - PAV 2:5, 0.kolo | Milan SochorHAVLÍČKŮV BROD – Irtyš Pavlodar odehrál již třetí přípravné utkání, střetnutí v Kotlině bylo ovšem zejména pro hostujícího trenéra speciální. Tomáš Vak, který je novým trenérem celku ze severovýchodu Kazachstánu, se po dlouhé době vrátil do mateřského Havlíčkova Brodu a na lavičce se postavil proti svému kamarádovi. „S Vaškem Adamem jsme kamarádi od mládí, žili jsme v jednom domě, dokonce ve stejném patře,“ vzpomíná ještě nedávný útočník Pavlodaru, který se může chlubit ziskem čtyř titulů nejvyšší kazachstánské ligy v řadě. Ten mimo jiné prozradil, kdy hrál v Kotlině naposledy, jak se dostal do Kazachstánu nebo proč ukončil kariéru a začal trénovat. (Foto: Luboš Vácha)
11.8.Bruslaři doma zdecimovali Písek! Nadělili mu potupnou desítkuHBR - PIS 10:3, 0.kolo | Štěpán OndráčekHAVLÍČKŮV BROD – Havlíčkobrodští hokejisté odehráli druhý zápas během tří dnů. Trenér Václav Adam s Ladislavem Fixou narazili na Písek a udělali výrazné změny v sestavě, které prověřily nové hráče. Bruslaři byli od začátku utkání lepším týmem a soupeře z Jihočeského kraje jasně přehráli. Skóre se na domácí straně především díky povedenému startu do třetí třetiny zakulatilo na desítku. Mezi tyčemi se poprvé představil DAVID MAREK, v obraně nastoupil také starší dorostenec MATĚJ KREJČÍ.
10.8.Hokejová škola 2017 je tady! Začne v pondělí 14. srpnaRedakceKlub BK Havlíčkův Brod pořádá Hokejovou školu 2017, jež proběhne od 14. do 18. srpna 2017 na zimním stadionu v Kotlině. A pro děti je připraven bohatý program! Trenéři se budou se svými svěřenci připravovat na ledě i mimo něj, chybět nebude ani powerskating, cvičení na zlepšování součinnosti hráčů, zvyšování kondiční připravenosti nebo psychologická příprava. Účastníci Hokejové školy budou mít zajištěný oběd, pitný režim a ovoce po celý den. Sraz všech účastníků je v pondělí 14. srpna v 8:30 před zimním stadionem v Kotlině. Těšíme se na vás!
10.8.Lukáš Endál: S Pískem už nesmíme chybovat a musíme zlepšit zakončeníHBR - PAV 2:5, 0.kolo | Ladislav Vácha, Štěpán OndráčekBruslaři zahájili herní část letní přípravy proti Pavlodaru, jemuž doma v Kotlině podlehli 2:5. I s posilami v sestavě předvedli dobrý výkon, ale nevyvarovali se zbytečných chyb, které soupeř nekompromisně trestal. „Zápas měl dobré tempo. Mrzí nás, že jsme prohráli. Také chyby, jaké jsme udělali, by se stávat neměly. Všichni ale makali naplno, myslím si, že to je nejdůležitější,“ ohlédl se za prvním vystoupením svého týmu útočník Lukáš Endál, který po hezké akci vstřelil první gól Havlíčkova Brodu. Už v pátek 11. srpna vyzvou havlíčkobrodští hokejisté v domácím prostředí na souboj Písek, úvodní buly proběhne v 18:00.
10.8.Starší dorost neproměňoval šance. S Plameny doma prohrál 0:3HBR - ZDS 0:3, 0.kolo | Ladislav VáchaStarší dorostenci při třetím přátelském zápasu přivítali v domácím prostředí krajského rivala ze Žďáru nad Sázavou, který přijel do Kotliny v nabité sestavě. Naopak mladí Bruslaři naskočili do utkání se zeštíhlenou sestavou, když nechali některé své opory odpočívat. Plameny těžily hlavně ze skvěle nacvičených přesilových her, v nichž udeřily hned dvakrát. Ve třetí dvacetiminutovce se prosadily i při hře 5 na 5 a odvezly si domů vítězství 3:0. (Foto: Juniorský hokej)
9.8.Slibný výkon Bruslařů v premiéře. S Pavlodarem je srazily chybyHBR - PAV 2:5, 0.kolo | Štěpán OndráčekHavlíčkobrodští hokejisté vyzvali v prvním přátelském utkání mistra Kazachstánu – HK Irtyš Pavlodar. Debut na lavičce A-týmu si odbyl trenér Václav Adam, který v zápase nemohl počítat s Davidem Michálkem, Miroslavem Třetinou a Filipem Benešem. Naopak na soupisce domácího celku se představily nové akvizice. Utkání lépe začali Bruslaři, ale poté si taktovku vzali svěřenci Tomáše Vaka a přesvědčivě vyhráli. Za Bruslaře se prosadili Lukáš Endál s Tomášem Chlubnou
8.8.Karolína Juřicová: Budu se snažit, abych se na MS dostalaŠtěpán OndráčekHavlíčkobrodský klub dal hokejovému světu několik skvělých hráčů, ale tím výčet z Kotliny nekončí. Stabilní článek mladších dorostenců, brankářka Karolína Juřicová, je velkým příslibem do budoucna. Talentovaná gólmanka se rozpovídala o brankářském kempu ve Španělsku a vyhlídkách na nadcházející sezónu. (Foto: Martin Voltr)
8.8.Mladší dorost zářil na turnaji v Přerově, skončil na 2. místě!Ladislav VáchaMladší dorostenci se v rámci přípravy na nový extraligový ročník během uplynulého víkendu zúčastnili silně obsazeného turnaje v Přerově. Začali naprosto ukázkově, v sobotu nejdříve porazili 4:0 Olomouc a v derby Vysočiny si v divoké přestřelce vyšlápli 8:5 i na Žďár nad Sázavou. V neděli sice vedli nad domácím Přerovem, který nakonec celý turnaj vyhrál, ale nakonec prohráli těsně 3:4. V posledním utkání nezaváhali s ostravskou Porubou a vyhráli přesvědčivě 7:1. Svěřenci trenérů Petra Beránka a Tomáše Harta se tak radovali z konečné 2. příčky! „Havlíčkův Brod byl fyzicky výborně připravený. Prohrávali jsme, ale podařilo se nám skóre ve třetí třetině otočit,“ pochválil mladé Bruslaře trenér Přerova Pavel Neuman. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu!
6.8.Křehlík věří v dobrou sezonu, nováčkovi Nedvědovi se v Brodě líbíLadislav Vácha, Richard WagnerStarší dorostenci už mají za sebou první dva testy. Ve čtvrtek vyhráli v Letňanech 5:4 po samostatných nájezdech a o den později doma v pěkném duelu podlehli Slovanu Bratislava těsně 3:4. „Myslím si, že bychom měli zlepšit a zrychlit přechod do útoku. Věřím, že do sezony to ale bude v pohodě,“ přeje si útočník Tomáš Křehlík, který se trefil v obou zápasech. Velmi dobrý výkon podali i gólmani, proti slovenskému soupeři odchytal první půlku zápasu Dominik Arbelovský a druhou jeho kolega Martin Nedvěd, jenž v minulé sezoně chytal za Žďár nad Sázavou. „Sešla se tady skvělá parta kluků. Doufám, že to takhle bude pokračovat i dál,“ pochvaluje si dobrý kolektiv talentovaný gólman. (Foto: Juniorský hokej)
6.8.Permanentky jdou do prodeje! Pořiďte si ji už ve středu před přípravným duelem s PavlodaremKlubHAVLÍČKŮV BROD – Nový soutěžní ročník, ve kterém budou Bruslaři bojovat o vytoužený návrat do WSM ligy, se nezadržitelně blíží. Už ve středu je čeká první přípravné utkání s trojnásobným mistrem nejvyšší kazachstánské ligy. A právě před utkáním s Irtyšem Pavlodar máte první možnost, abyste si pořídili permanentní vstupenku. Zaberte si své oblíbení místo a ušetřete. V základní verzi získáte 6 zápasů zdarma a vyhnete se frontám u pokladen. Podívejte se na další varianty permanentních vstupenek.
5.8.Vítězná premiéra mladšího dorostu! Doma si poradil s TechnikouHBR - TBR 3:1, 0.kolo | Štěpán OndráčekMladší dorostenci, kteří se připravují na nový extraligový ročník, sehráli přípravné utkání proti Technice Brno. Bruslaři opanovali celý zápas, byli lepší, vytvořili si spoustu šancí a nakonec zvítězili 3:1. Už v 5. minutě se ujali vedení, když vypálil od modré čáry obránce Michal Kerber a jeho střela skončila až v síti. Soupeři se sice povedlo ve 2. třetině vyrovnat, ale o havlíčkobrodském vítězství rozhodli přesnými dorážkami Patrik Vacík a Dan Fiala.
5.8.Dobrý výkon, přesto těsná porážka. Starší dorost podlehl SlovanuHBR - BRA 3:4, 0.kolo | Ladislav VáchaStarší dorostenci se po výhře v Letňanech představili v domácím prostředí, kde v rámci mezistátního přátelského utkání vyzvali na souboj slovenský Slovan Bratislava. Hosté se dostali do rychlého vedení, ale o rychlou odpověď se svou první trefou v brodském dresu postaral Pavel Vaňous. Slovan si ve 2. třetině vzal nejtěsnější náskok zpět, jenže Havlíčkův Brod předvedl po trefách Richarda Cachnína a Tomáše Křehlíka (na snímku) bleskový obrat. Soupeř však ještě před druhou sirénou vyrovnal a ve třetí periodě, v níž byl lepší, rozhodl o svém vítězství 4:3. Mladí Bruslaři předvedli dobrý výkon a zaslouží si za něj pochvalu. (Foto: Juniorský hokej)
3.8.Povedená premiéra! Starší dorost vyhrál přestřelku v LetňanechLET - HBR 4:5, 1.kolo | Ladislav VáchaStarší dorostenci se představili v prvním přátelském utkání na ledě Letňan a s Letci podali velmi dobrý výkon. Mladí Bruslaři se ujali vedení zásluhou Lukáše Pokorného, ale soupeř dokázal nepříznivý vývoj otočit. Parádní obrat se však povedl i hostům, když ve 2. třetině vstřelili slepené góly Richard Cachnín, Tomáš Kulhánek a Tomáš Kohout. Pražané však dvěma využitými přesilovkami vyrovnali a zápas musely rozhodnout až samostatné nájezdy, v nichž vystřelil Havlíčkovu Brodu vítězství Tomáš Křehlík. Skvělou zprávou je to, že v dobrém světle se předvedly všechny brodské posily. Další přípravný duel čeká svěřence trenérů Richarda Cachnína a Jaroslava Bence už v pátek, od 14:30 hostí v domácím prostředí Slovan Bratislava. (Ilustrační foto)
2.8.Mladší dorost už je také na ledě! Ve čtvrtek vyzve TechnikuLadislav Vácha, Milan SochorMladší dorostenci po návratu mezi extraligovou konkurenci už mobilizují své síly na náročnou sezonu, v neděli odpoledne poprvé vyjeli na led. Mladí Bruslaři před sebou mají jednoznačný cíl – v tuzemské nejvyšší soutěži se zachránit! Už ve čtvrtek 3. srpna je čeká první test, v přátelském utkání na ledě Kotliny přivítají od 15:30 Techniku Brno. Hned o víkendu čeká svěřence trenérů Petra Beránka a Tomáše Harta turnaj v Přerově, od 19. do 20. srpna se představí na turnaji v Jihlavě a v generálce na novou sezonu se představí 2. září v odvetě na ledě Techniky Brno. Ve čtvrtek jde poprvé do boje i starší dorost, k přípravnému duelu míří do pražských Letňan. V článku si prohlédněte fotogalerii a video z úvodního tréninku mladšího dorostu!
1.8.Brod čeká na úvod těžká prověrka. Do Kotliny zavítá PavlodarHBR - PAV 2:5, 0.kolo | Milan SochorHAVLÍČKŮV BROD – Svěřenci trenérů Václava Adama s Ladislavem Fixou se pilně připravují na novou sezonu. V pondělí načali druhý týden na ledě. Už teď ovšem po očku vyhlížejí první zápasový test, který je čeká ve středu 9. 8. 2017 od 18:00. Soupeřem jim bude na ledě Kotliny účastník nejvyšší kazašské soutěže Irtyš Pavlodar, který do nadcházejícího ročníku povede jako hlavní kouč havlíčkobrodský odchovanec Tomáš Vak. V sestavě Bruslařů by neměly chybět ani nové zvučné posily. „Ve středu proti Pavlodaru chceme nastoupit v co nejsilnější sestavě. V pátek s Pískem pak budeme zkoušet hráče, kteří bojují o místo v kádru,“ potvrdil hlavní trenér Havlíčkova Brodu. Čeká nás tak nevšední utkání se zajímavým soupeřem. Nenechte si ho ujít a přijďte Bruslaře v prvním utkání podpořit. Vstupné bude stát 30 Kč. (Foto: yvision.kz)