BK Havl. Brod - Archiv - Archiv článků

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.9.Kapitán dorostu zraněnVčerejší triumf staršího dorostu odnesl kapitán TOMÁŠ CEJPEK nepříjemným zraněním. "Měl jsem otřes mozku a něco s páteří, ale už je to lepší, než včera," hlásí jeden z tahounů týmu samé dobré zprávy. "Na led bych chtěl už příští týden," hlásí pak odhodlaně. Jestli mu to jeho zdravotní stav dovolí ale není jasné. My však doufáme, že se na kluziště vrátí co nejdřív, jelikož trenéři Václav Adam s Jaroslavem Bencem kromě něj postrádají ještě dalších pět hráčů.
24.9.Ptejte se manažeraUpozorňujeme fanoušky, že mohou pokládat na webu dotazy v sekci "Ptejte se manažera klubu". Proto adresujte dotazy na chod klubu, prosím, sem a ne do sekce "Ptejte se redakce". Děkujeme.
21.9.Foto z mladšího dorostuNa webu si můžete prohlédnout fotogalerii z nedělního utkání mladšího dorostu proti Jindřichovu Hradci (12:0).
12.9.Aukce dresů ze Zlatého utkáníNa webu sportovniaukce.cz můžete vydražit hrané dresy protagonistů Zlatého utkání, kdy se 30. srpna na Horáckém zimním stadionu v Jihlavě střetly týmy Nagana a Zlatého hattricku.
8.9.Magazín o 1. lizeNa webu hstrebic.cz vyšel magazín (pdf) o 1. lize. Toto vydání mapuje prvoligové dění během letní přestávky, analyzuje jednotlivé týmy a zároveň představuje největší hvězdy soutěže.
8.9.Přesunuté utkáníUtkání v Českých Budějovicích, které bylo původně naplánováno na sobotu 13. září, se přesouvá na neděli 14. září. Vedení HC Rebel přijalo žádost Českých Budějovic, důvodem je sobotní fotbalový zápas domácího SK Dynama České Budějovice v Synot lize.
7.9.Třetí smutné výročíUž jsou to tři roky od obrovské tragédie, ke které došlo při letecké nehodě u ruské Jaroslavli. S hokejisty místního Lokomotivu se při cestě na zápas do Minsku zřítilo letadlo, na jehož palubě byli i tři čeští reprezentanti, Karel Rachůnek, Jan Marek a havlíčkobrodský odchovanec Josef Vašíček.

Věnujme všem zesnulým hráčům tichou vzpomínku...
6.9.Smutné sedmé výročíUž sedm smutných let uplynulo od tragického úmrtí havlíčkobrodského rodáka a skvělého obránce Martina Čecha, který nešťastně zahynul při autonehodě u Golčova Jeníkova. Na jeho počest se v Kotlině každoročně pořádá prestižní mládežnický turnaj Memoriál Martina Čecha.

Nezapomeneme!
1.9.Tisková konferencePo skončení přátelského utkání proti Českým Budějovicím proběhne ve VIP prostorách Kotliny předsezonní tisková konference klubu HC Rebel Havlíčkův Brod, jíž se vedle vedení klubu zúčastní i vybraní hráči. Její průběh můžete sledovat prostřednictvím živého videopřenosu na vysilamezive.cz, nebo přes textový online přenos na serveru onlajny.com.
 
Aktuálně na webu
Brod se chce znovu poprat o postup! Tým by měl zůstat pohromadě

Brod se chce znovu poprat o postup! Tým by měl zůstat pohromadě

(středa 9.5.) V pondělí odpoledne uspořádal klub ve VIP prostorách zimního stadionu v Kotlině tiskovou...

 
Bruslaře opouštějí Balgalvis a Šuhaj, asistentem trenéra bude Duben

Bruslaře opouštějí Balgalvis a Šuhaj, asistentem trenéra bude Duben

(úterý 8.5.) Havlíčkův Brod hlásí další změny. Po Lukáši Endálovi, který přestoupil do českobudějovického...

 
Michal Teplý: Atmosféra na MS? Užíval jsem si každé střídání!

Michal Teplý: Atmosféra na MS? Užíval jsem si každé střídání!

(neděle 6.5.) Má za sebou první sezonu mezi dospělými a také v nejvyšší juniorské soutěži. Zahrál si po boku...

 
Starší dorostenci Cachnín a Pejchal: Táhli jsme za jeden provaz!

Starší dorostenci Cachnín a Pejchal: Táhli jsme za jeden provaz!

(sobota 5.5.) Starší dorostenci vstoupili do uplynulé sezony hodně špatně, ale dokázali ze svízelné situace...

 
 
Klub       A-tým       Zápasy       Mládež       Multimédia       Historie       Partneři       Archiv